Webinar  Ochrona środowiska

Ocena oddziaływania na środowisko -najnowsze zmiany wynikające z nowelizacji przepisów

26
Czerwca

Termin: 26 Czerwca 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Webinarium odbędzie się w godzinach 10.00 - 11.30

Organizator

Koniec rejestracji 26 Czerwca 2020 pozostało: 

O szkoleniu

Pierwsza godzina poświęcona będzie na omówienie podstawowych zagadnień przez prowadzącego. W drugiej części uczestnicy webiarium będą mieli możliwość zadania pytań prowadzącemu, za pośrednictwem czatu. Po zakończeniu webinarium, każdy uczestnik będzie miał możliwość ściągnięcia nagrania z jego przebiegu.


Ocena oddziaływania na środowisko -najnowsze zmiany wynikające z nowelizacji przepisów

Szkolenie odbędzie się: 26 Czerwca 2020r.

Praktyczne informacje

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

 

Weź udział w wydarzeniu   »

Program

Część I - Omówienie zagadnień  (1 godzina)

 1. Wprowadzenie
 2. Postępowanie w sprawie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach po uwzględnieniu zmiany ustawy OOŚ z dnia 19 lipca 2019 r.
 • Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach oraz jej miejsce w procesie inwestycyjnym.
 • Definicja przedsięwzięcia; katalog przedsięwzięć klasyfikowanych: mogące potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko oraz przedsięwzięcia mogące zawsze znacząco oddziaływać na środowisko; zmiany wynikające z rozporządzenia OOŚ z 10 września 2019 r.
 1. Konsekwencje wynikające z decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
 • Związanie treścią decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach organów wydających inne decyzje administracyjne
 • Dopuszczalne zmiany nie wymagające wydania nowej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
 • Etap realizacji oraz eksploatacji przedsięwzięcia a treść decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; możliwość nałożenia kary przez WIOŚ.
   

Cześć II - Pytania do prowadzącego (30 minut)


    

Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Paweł Całka

Paweł Całka

Ekspert ds. ochrony środowiska, praktyk w zakresie gospodarki odpadami i sprawozdawczości (zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska zajmuje się zawodowo od 2008 r.). Obecnie odpowiada za dział ochrony środowiska na terenie jednego z parków przemysłowych i wraz z zespołem specjalistów środowiskowych nadzoruje funkcjonowanie parku przemysłowego zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie i opracowaniu dokumentacji dla przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska w tym m.in. gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, emisji do powietrza, monitoringu gazów cieplarnianych czy recyklingu oraz odzysku opakowań i produktów. Powadzi szkolenia dla wielu firm oraz przedsiębiorstw produkcyjnych.


Weź udział w wydarzeniu   »

Weź udział w wydarzeniu   »

Co obejmuje cena

 •     1 godzinę webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwoscią przesłania Państwa pytań na czacie,
 •     30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium
 •     Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
 •     Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru.

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 105,00 zł  + 23% VAT, 

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka