Webinar  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Rozliczanie wynagrodzeń z uwzględnieniem dofinansowań w ramach tarczy antykryzysowej

02
Czerwca

Termin: 02 Czerwca 2020
Cena: 80 zł netto (98,40 zł brutto)

Zmiany w prawie pracy w kontekście pandemii korona wirusa. Webinarium

Organizator

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Webinarium jest częścią Akademii płac w czasach COVID-19. Zachęcamy do udziału w całym wydarzeniu

 

Tarcza antykryzysowa przyniosła wiele rozwiązań, z których chętnie korzystają przedsiębiorcy. Po otrzymaniu świadczenia przychodzi czas rozliczeń, te zaś budzą olbrzymie wątpliwości. Podczas webinarium dowiesz się, jakie są możliwości dofinansowania wynagrodzeń, jakie zagrożenia czekają na Ciebie podczas robienia listy płac w czasie epidemii oraz jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo.

Pierwsza cześć poświęcona będzie na omówienie podstawowych zagadnień przez prowadzącego. W drugiej części uczestnicy webiarium będą mieli możliwość zadania pytań prowadzącemu, za pośrednictwem czatu. Po zakończeniu webinarium, każdy uczestnik będzie miał możliwość ściągnięcia nagrania z jego przebiegu.

 


Rozliczanie wynagrodzeń z uwzględnieniem dofinansowań w ramach tarczy antykryzysowej

Szkolenie odbędzie się: 02 Czerwca 2020r.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected]. Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.


 

Program

•    Przychody i koszty pracownicze
•    Wynagrodzenie postojowe i redukcja etatu – zasady obniżania wynagrodzeń i uzyskiwania dofinansowania z FGŚP
•    Dofinansowania od starosty
•    Dofinansowania z PFR
•    Świadczenie postojowe dla zleceniobiorców i samozatrudnionych
•    Rozliczanie wynagrodzeń w okresie korzystania ze zwolnienia od składek ZUS
 Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Paweł Ziółkowski

Paweł Ziółkowski

prawnik, publicysta, trener, wykładowca od lat zajmujący się tematyką prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego. Wykładowca na studiach podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie i Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach, współpracownik Kancelarii Maksyma z siedzibą w Warszawie, właściciel firmy: Paweł Ziółkowski Biuro Doradztwa Gospodarczego. Autor ponad 7000 publikacji zamieszczonych w prasie fachowej i portalach elektronicznych


Co obejmuje cena

  • 1 godzinę webinarium  prowadzonego przez specjalistę
  • udział w 30 minutowym czacie z prowadzącym
  • certyfikat udziału w webinarium

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 80,00 zł  + 23% VAT, 

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka