Webinar  Transport

Pakiet mobilności - tachografy i czas pracy

05
Sierpnia

Termin: 05 Sierpnia 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Godziny: 10.00 - 11.15

Organizator

Koniec rejestracji 05 Sierpnia 2020 pozostało: 

O szkoleniu

W dniu 8 czerwca 2020 r. Komisja Transportu i Turystyki TRAN odrzuciła wszystkie poprawki złożone do drugiego czytania Pakietu Mobilności. Poprawki te złożone przez Polskę oraz inne kraje „podobnie myślące” łagodziły zapisy pakietu. Odrzucenie oznacza, że 8-10 lipca pakiet trafi pod głosowanie plenarne. Wejście pakietu w życie zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź jakie rewolucyjne zmiany nastąpią w obsłudze tachografów i czasie pracy kierowców.

Cel szkolenia: Zaprezentowanie uczestnikom zmian w zakresie tachografów i czasu pracy kierowców, które zostaną wprowadzone po wejściu w życie pakietu mobilności, a co za tym idzie jakie muszą zostać podjęte działania przez firmy przewozowe w ruchu krajowym i międzynarodowym.


Pakiet mobilności - tachografy i czas pracy

Szkolenie odbędzie się: 05 Sierpnia 2020r.

 Praktyczne informacje

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.
 

Weź udział w wydarzeniu   »

Program

- planowane wejście w życie pakietu mobilności
- czas pracy kierowcy w ruchu krajowym i międzynarodowym po zmianach
- nowe tachografy
- zmienione zasady użytkowania tachografów – co z urlopówkami i sposobami rejestracji aktywności po wejściu w życie Pakietu mobilności
- skutki nowych przepisów dla firm i kierowców
 


.

Weź udział w wydarzeniu   »


PrelegenciInspektor ITD na stanowisku kierowniczym, z wieloletnim doświadczeniem w kontrolach, specjalista kontroli w przedsiębiorstwach, ekspert z problematyki czasu pracy kierowców.  Doświadczony szkoleniowiec kierowców, kadry zarządzającej firm oraz pracowników służb kontrolnych. Autor licznych publikacji dotyczącej tematyki transportowej w szczególności obejmującej analizę i rozliczanie czasu pracy kierowców.Weź udział w wydarzeniu   »

Weź udział w wydarzeniu   »

Co obejmuje cena

            45 webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwoscią przesłania Panstwa pytań na czacie,
            30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane przez Państwa webinarium,
            Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
            Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru.
    
 

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi 105 zł + 23% VAT

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka