Webinar  Zamówienia publiczne

Istotne zmiany regulaminu udzielania zamówień, które należy pilnie wprowadzić

16
Listopada

Termin: 16 Listopada 2020
Cena: 119 zł netto (146,37 zł brutto)

Godziny 9:30-10:45

Organizator

Koniec rejestracji 16 Listopada 2020 pozostało: 

O szkoleniu

Cel szkolenia
 
Zaprezentowanie uczestnikom zakresu koniecznych zmian w aktualnie obowiązujących regulaminach udzielania zamówień publicznych o wartości do 30.000 €, które muszą zostać wprowadzone przed 1 stycznia 2021r. w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.
 
 
Korzyści dla uczestników szkolenia
 • uzyskanie informacji związanych ze zmianami jakie zamawiający muszą wprowadzić w wewnętrznych regulaminach udzielenia zamówień publicznych,
 • pozyskanie informacji nt zmian jakich muszą spodziewać się przedsiębiorcy ubiegających się o uzyskanie zamówień publicznych o wartości poniżej 130.000,00 zł.
 
Profil uczestnika
 • Osoby udzielające zamówień publicznych, których wartość nie przekracza 130.000,00 zł.
 • Osoby zainteresowanie zwiększeniem wiedzy nt udzielania zamówień publicznych
 • Właściciele i pracownicy firm ubiegających się zamówienia publiczne, których wartość nie przekracza progu 130.000,00 zł
   
Program szkolenia
 1. Nowe obowiązki jakie muszą zostać wprowadzone do regulaminów udzielania zamówień o wartości do 30.000 € - między innymi: obligatoryjna publikacja informacji o prowadzonym postępowania, minimalna liczba ofert, protokół z postępowania, zmiany obowiązków Komisji, nowe zasady szacowania wartości zamówienia oraz sporządzania i aktualizacji planów zamówień.
 2. Zmiana dopuszczalnych form porozumiewania się z wykonawcami ubiegającymi się o uzyskanie zamówienia publicznego.
 3. Nowe procedury składania ofert w postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
 

Istotne zmiany regulaminu udzielania zamówień, które należy pilnie wprowadzić

Szkolenie odbędzie się: 16 Listopada 2020r.

Praktyczne informacje
 
Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

Weź udział w wydarzeniu   »

Program


brak danych

Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Marek Okniński

Praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem, w zakresie udzielania zamówień publicznych w jednostkach kultury, sportu, administracji samorządowej, administracji państwowej oraz spółkach skarbu państwa. Posiada doświadczenie w organizacji i zarządzaniu w zakresie udzielania zamówień publicznych uzyskane między innymi jako: Dyrektor Biura Zamówień Publicznych TVP S.A., Dyrektor Biura Zamówień Publicznych Urzędu m. st Warszawy, Doradca Zarządu Narodowego Centrum Sportu sp. z o.o., Dyrektor Działu Organizacji Zakupów i Zamówień Publicznych Pl.2012=sp. z o.o. Autor komentarzy i porad z zakresu stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych publikowanych między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej. Prowadzi zajęcia z zakresu zamówień publicznych między innymi na studiach podyplomowych organizowanych przez Główną Szkołę Handlową, studia magisterskich w PWSTiF w Łodzi, Politechnice Lubelskiej, Wyższej Szkole Administracji i Prawa w Lublinie, Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Członek komisji przetargowych oraz sędzia w Sądach konkursowych.


Weź udział w wydarzeniu   »

Weź udział w wydarzeniu   »

Co obejmuje cena

 • 45 minut webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwością przesłania Państwa pytań na czacie,
 • Sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium,
 • Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
 • Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru,
 • Certyfikat.

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 119,00 zł  + 23% VAT. 
 
Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
 
Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.
 
Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka