Webinar  Zamówienia publiczne

Nowe zasady udzielania zamówień do 30 000 euro

02
Października

Termin: 02 Października 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Godziny 10.00 - 11.15

Organizator

Koniec rejestracji 02 Października 2020 pozostało: 

O szkoleniu

Cel szkolenia: Zaprezentowanie uczestnikom zmian jakie muszą zostać wprowadzone w związku z elektronizacją zamówień publicznych o wartości do 30 000 euro, a które związane są z wejściem w życie przepisów dotyczących zamówień publicznych obowiązujących od 1 stycznia 2021 r.

Korzyści dla uczestników:

 • Uzyskanie informacji związanych ze zmianami do jakich muszą się pilnie przygotować zarówno zamawiający jak i firmy ubiegające się o uzyskanie zamówienia o wartości do 30 000 euro
 • Uzyskanie praktycznej wiedzy nt udzielania zamówień o wartości do 30 000 euro

Nowe zasady udzielania zamówień do 30 000 euro

Szkolenie odbędzie się: 02 Października 2020r.

Praktyczne informacje

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

Weź udział w wydarzeniu   »

Program

 1. Zakres koniecznych zmian regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości do 30 000 euro wynikających z nowelizacji Prawa zamówień publicznych.
 2. Wykorzystanie portali internetowych przez wykonawców poszukujących zamówień o wartości do 30 000 euro.
 3. Procedury prowadzenia postępowania oraz składania ofert  z wykorzystaniem podpisu elektronicznego w zakresie zamówień publicznych o wartości do
  30 000 euro
 4. Jakie pełnomocnictwa sa konieczne w związku z elektronizacją systemu zamówień publicznych
 5. Dokumentowanie procedury udzielania zamówień o wartości do 30 000 euro po wprowadzeniu elektronizacji systemu zamówień publicznych.
   

brak danych

Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Marek Okniński

Praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem, w zakresie udzielania zamówień publicznych w jednostkach kultury, sportu, administracji samorządowej, administracji państwowej oraz spółkach skarbu państwa. Posiada doświadczenie w organizacji i zarządzaniu w zakresie udzielania zamówień publicznych uzyskane między innymi jako: Dyrektor Biura Zamówień Publicznych TVP S.A., Dyrektor Biura Zamówień Publicznych Urzędu m. st Warszawy, Doradca Zarządu Narodowego Centrum Sportu sp. z o.o., Dyrektor Działu Organizacji Zakupów i Zamówień Publicznych Pl.2012=sp. z o.o. Autor komentarzy i porad z zakresu stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych publikowanych między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej. Prowadzi zajęcia z zakresu zamówień publicznych między innymi na studiach podyplomowych organizowanych przez Główną Szkołę Handlową, studia magisterskich w PWSTiF w Łodzi, Politechnice Lubelskiej, Wyższej Szkole Administracji i Prawa w Lublinie, Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Członek komisji przetargowych oraz sędzia w Sądach konkursowych.


Weź udział w wydarzeniu   »

Weź udział w wydarzeniu   »

Co obejmuje cena

 • 45 minut webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwoscią przesłania Państwa pytań na czacie,
 • 30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium
 • Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
 • Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru.

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

 Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 105,00 zł  + 23% VAT,

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka