Webinar  Podatki i finanse

DODATKOWA ŚCIEŻKA WEBINARIUM (nie kasować)

15
Lipca

Termin: 15 Lipca 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Godziny: 12.00 - 13.00

Organizator

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Rząd sukcesywnie rozwija pomoc dla przedsiębiorców, którzy odczuwają negatywne ekonomiczne skutki pandemii. Dotychczas zostały już uchwalone trzy wersje tzw. tarczy antykryzysowej czyli pakietu ustaw mających wesprzeć polską gospodarkę. Dnia 15 maja 2020 r. została opublikowania ustawa z 14 maja 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

Sprawdź najnowsze zmiany w zwolnieniach ze składek ZUS, potrąceniach z wynagrodzeń, udzielaniu świadczenia postojowego oraz udzielaniu mikropożyczek. Zobacz co zmienia się w dofinansowaniu wynagrodzeń z FGŚP. 

Praktyczne informacje: Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z webinarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

Zrozumieć tarczę 3.0


DODATKOWA ŚCIEŻKA WEBINARIUM (nie kasować)

Szkolenie odbędzie się: 15 Lipca 2020r.

Nie trać czasu na wertowannie setek stron zawiłych przepisów - wszystkie najnowsze zmiany zebraliśmy w jednym webinarze!

Posłuchaj co zmienia się w podatkach dochodowych. Nie daj zaskoczyć się zmianom - skorzystaj z praktycznych porad  doradcy podatkowego Samira Kayyali.

Program

Część I - Wszystko co trzeba wiedzieć o zmianach wprowadzonych tarczą 3.0 zebrane w 45 minutowej prelekcji Samira Kayyali.

W programie m. in:.
1.    Jak dostać bezzwrotną pożyczkę 5.000 PLN z urzędu pracy?
2.    Zwolnienia z ZUS – kto może skorzystać i w jaki sposób?
3.    Świadczenia postojowe dla przedsiębiorców i zleceniobiorców
4.    Dofinansowanie wynagrodzeń pracowników z FGŚP – warunki
5.    Korzystne rozliczanie niektórych darowizn w CIT, PIT, VAT
6.    Dofinansowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej przez organy publiczne
7.    Tymczasowe rozwiązania w podatkach dochodowych


W trakcie prelekcji zachęcamy do zadawania ekspertowi pytań za pośrednictwem dostępnego czatu.

Cześć II - Odpowiedzi na pytania nadesłane przez uczestników webinaru. To 30 minutowa sesja, w trakcie której doradca Samir Kayyali odpowie na indywidualne pytania nadesłane w pierwszej częsci webinaru za pośrednictwem czatu.


.


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Samir Kayyali

Samir Kayyali

Doradca Podatkowy, ekonomista, ekspert w dziedzinie finansów przedsiębiorstw. Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego oraz bezpośrednio nadzoruje departament obsługi rachunkowej i sprawozdawczości finansowej dedykowany obsłudze m. in. zagranicznych przedsiębiorców, w tym oddziałów. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w międzynarodowych podmiotach świadczących usługi doradcze jak i polskich kancelariach prawnych i podatkowych. Jego praktyka obejmuje w szczególności restrukturyzację grup kapitałowych, sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych oraz bieżące doradztwo w podatkach dochodowych oraz podatku VAT. Absolwent międzynarodowych studiów Master Studies in Finance na kierunku Corporate Finance na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prelegent na wielu konferencjach i seminariach podatkowych, w tym dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wykładowca na studiach podyplomowych i kursach przygotowujących do egzaminu na doradcę podatkowego. Stale publikuje komentarze i artykuły zarówno w prasie eksperckiej jak i popularnej.


Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Webinarium
Adres: .
Miejsce szkolenia: .
Termin: 15 Lipca 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Co obejmuje cena

  •     45 minut webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwoscią przesłania Państwa pytań na czacie,
  •     30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium
  •     Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
  •     Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru.

Warunki uczestnictwa

 Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 105,00 zł  + 23% VAT,

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Reklama

Copyright © 2021 Wiedza i Praktyka