Szkolenie  Podatki i finanse

Jak zwiększyć skuteczność w inwestowaniu na giełdzie?

08
Września

Miejscowość: Warszawa
Adres: Łotewska 9a
Miejsce szkolenia: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Termin: 08 Września 2012 - 09 Września 2012
Cena: 1250 zł netto (1537,50 zł brutto)

Organizator

Praktyczne warsztaty przedstawiające strategię inwestowania na akcjach, wykorzystującą metodę overbalance wypraktykowaną przez inwestycyjnego guru Bryce Gilmore'a.

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Kogo zapraszamy?

Warsztaty są adresowane wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją skuteczność w inwestowaniu w akcje z GPW.

 

Czego się dowiesz?

Poznasz prostą regułę operowania na rynku akcji, która znacząco poprawi Twoje wyniki. Na dowód, że jest skuteczna pokażemy Ci wyniki naszych testów, wyniki transakcji na rzeczywistych rachunkach, a także przedstawimy krok po kroku, jak możesz ją stosować.

Poznasz prosty schemat zarządzania ryzykiem, dzięki któremu będziesz wiedział, jak stawiać poprawnie zlecenia stop loss oraz gdzie realizować zyski. Wszystko będzie przedstawione w bardzo praktyczny sposób, bez zbędnej teorii.

 

Uwaga! Mamy dla uczestników gotowe propozycje akcji – perełek, solidnie wycenione, które powinny być inwestycyjnym hitem najbliższych lat.

 


Jak zwiększyć skuteczność w inwestowaniu na giełdzie?

Szkolenie odbędzie się: 08 Września 2012r.

Program

Szczegółowy program szkolenia

 

Część I – Skuteczne rozwiązania dla rynku akcji

 

Sobota, 8 września 2012 r., godz. 10:00 - 15:00

 

1. Wprowadzenie

Poznasz rynek akcyjny od innej, ciekawszej strony. Zaprezentujemy Ci na wstępie wyniki transakcyjne, które będziesz mógł od razu po szkoleniu osiągać na rynku i wdrażać we własnych strategiach. Wyjaśnimy, jak powinno wyglądać Twoje podejście do handlowania na GPW, abyś mógł cieszyć się zysków.

 

2. Zarządzanie kapitałem, czyli jak nie przesadzić z ryzykiem

Damy Ci gotowy schemat zarządzania ryzykiem, który jest niezwykle prosty do zastosowania, a przy tym niezbędny, abyś zaczął uzyskiwać na rynku atrakcyjne stopy zwrotu, przy wysokiej skuteczności transakcyjnej. Zaprezentujemy kilka cennych reguł, jak stawiać stop lossy, trailling stopy oraz gdzie realizować zyski. To innowacyjne podejście do zarządzania pieniędzmi, które pozwala osiągać o wiele lepsze rezultaty na giełdzie.

 

3. Selekcjonowanie akcji

Pokażemy Ci, jak wyszukiwać najlepsze technicznie akcje z GPW, które pozwolą Ci zarabiać nawet przy trudnej i skomplikowanej koniunkturze rynkowej. Zobaczysz na co trzeba zwracać szczególnie uwagę, jakie walory pomijać i dlaczego, oraz w które segmenty akcyjne powinno się lokować kapitał w najbliższych latach 2012-2015.

 

4. Wskaźnik techniczny guru giełdowego

Zaprezentujemy Ci wskaźnik „overbalance” Bryce Gilmore'a, który jest najlepszy do inwestowania na akcjach. Do tego pokażemy, jak stosować w sprzężeniach zwrotnych, wskaźnik CCI- niezwykle precyzyjny, unikalny w swej konstrukcji i szeroko dostępny w darmowej bazie wskaźników technicznych w każdym programie do notowań giełdowych. Jego stosowanie nie jest jednak tak oczywiste, dlatego mało kto potrafi dzięki niemu solidnie zarabiać na akcjach. Z pewnością docenisz prostotę metody Gilmore’a i innowacyjne zastosowania wskaźnika CCI. Najpierw jednak nauczymy Cię, jak poprawnie z tego korzystać.

 

Część II – Perełki akcyjne na najbliższe lata  

 

Niedziela, 9 września 2012 r., godz. 10:00 - 13:00

 

5. Poznajemy wycenione perełki akcyjne z GPW

Dowiesz się, jakie walory powinny dać najwięcej zarobić w najbliższych latach. Po ostatnich spadkach są to segmenty niedowartościowane i dzięki zastosowaniu złotej reguły, prezentowanej na szkoleniu, będziesz mógł bezpiecznie je nabywać. Jeśli wolisz podejście fundamentalne, to idealnie część z nich nadaje się do posiadania na długi termin.

 

6. Dyskusja z wykresami w tle

Przedyskutujemy dziesiątki wykresów, także Waszych ulubionych walorów z GPW. Przedstawimy także nasze prognozy na najbliższe tygodnie dla warszawskiej giełdy i globalnego rynku.Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Michał Pietrzyca

Michał Pietrzyca

analityk techniczny i strateg inwestycyjny wydziału doradztwa i analiz rynkowych w Domu Maklerskim BOŚ. Trader i inwestor z zamiłowania, permanentnie uskutecznia i buduje systemy transakcyjne. Pracownik naukowy, doktoryzuje się na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, prowadzi badania w zakresie innowacyjnych modeli wspomagających decyzje inwestycyjne. Komentator rynkowy w Prosto z Rynku w DMBOŚ S.A., autor Technicznej Analizy Sektorowej (TAS) i Algorytmicznych Tendencji Rynkowych (ATR).


Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Warszawa
Adres: Łotewska 9a
Miejsce szkolenia: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Termin: 08 Września 2012
Cena: 1250 zł netto (1537,50 zł brutto)

Co obejmuje cena

Za co płacisz:

- dwudniowe praktyczne warsztaty w kameralnej atmosferze

- materiały szkoleniowe

- przerwy kawowe

- lunch

- certyfikat ukończenia szkolenia

Warunki uczestnictwa

 Koszt udziału w szkoleniu wynosi 1250 zł netto (1537,50 zł brutto) - opłata standardowa / uczestnik

Dla Prenumeratorów miesięcznika „Pieniędzy & Inwestycji” oraz dla wszystkich którzy zdecydują się zapisać na szkolenie do 24 sierpnia cena wynosi 990 zł netto (1217,70 zł brutto)

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka