Konferencja  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Kadry i płace Warszawa

14
Kwietnia

Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Towarowa 2
Miejsce szkolenia: Golden Tulip Warsaw Centre
Termin: 14 Kwietnia 2016 - 15 Kwietnia 2016 - 15 Kwietnia 2016
Cena: 2490 zł netto (3062,70 zł brutto)

Organizator

XV Ogólnopolskie Forum Kadry i Płace, HR 14-15 kwietnia 2016 r., Warszawa

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

AKADEMIA WIEDZA I PRAKTYKA ZAPRASZA NA KONFERENCJĘ

XV Ogólnopolskie Forum Praktyków Kadry, Płace, HR.

Nowelizacja kodeksu pracy,  zmiany w ubezpieczeniach społecznych 

 

14-15 kwietnia  2016 r.

Warszawa - Hotel Golden Tulip

Zgłoś swój udział »


Podczas tej wyjątkowej konferencji zyskasz konkretne wskazówki, pozwalające Ci bezbłędnie stosować nowe przepisy i rozwiązywać wszystkie problemy kadrowo-płacowe:

 


»    Indywidualne konsultacje z ekspertami

»   Praktyczne wykłady

»   Konkretne wyjaśnienia kontrowersyjnych zagadnień
 
  To jedyna w Polsce konferencja, która gwarantuje
indywidualne podejście do każdego uczestnika,
i jedyna, na której znawcy prawa pracy,
ubezpieczeń społecznych i podatków
udzielają uczestnikom osobistych konsultacji.

Wraz z początkiem 2016 roku weszły w życie ważne zmiany w prawie pracy takie jak między innymi zmiany w oskładkowaniu umów zleceń, zmiany w uprawnieniach rodzicielskich, zmiany w umowach terminowych, skrócenie okresów przechowywania dokumentacji pracowniczej i płacowej i wiele innych.
Interpretacja i prawidłowe stosowanie nowych przepisów w praktyce jest często trudne i wymaga zasięgnięcia opinii lub konsultacji z ekspertem.

XV Ogólnopolskie Forum Praktyków to:

»  Najważniejsze aktualnie tematy kadrowe i płacowe.

»  Bezpieczne i korzystne rozwiązania polecane przez ZUS i MPiPS.

»  wybitni znawcy problematyki prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, – do Twojej dyspozycji.

» Doświadczeni i otwarci na słuchaczy prowadzący: specjaliści z ZUS i MPiPS, autorytety naukowe, praktycy z kancelarii      prawnych i menedżerowie.

»  stanowiska doradztwa eksperckiego ― osobiste, bezpośrednie konsultacje: zapytasz i natychmiast uzyskasz odpowiedź! Przyjazna atmosfera i łatwy kontakt z ekspertami.

» prelekcje i warsztaty oraz ścieżki tematyczne ― dopasujesz program konferencji do swoich potrzeb i zainteresowań.


 

 


WYKŁADOWCY

Będziesz uczyć się od najlepszych!
Kompetencjom ekspertów prowadzących Forum możesz w pełni ufać, gdyż tworzą oni i interpretują prawo, a także egzekwują i nadzorują jego stosowanie. Równocześnie są to osoby otwarte, życzliwe i doświadczone w prowadzeniu wykładów, warsztatów oraz konsultacji.Są wśród nich specjaliści z ZUS, eksperci z doświadczeniem w PIP, autorytety naukowe oraz praktycy z kancelarii prawnych i menedżerowie.

Przez 2 dni będą służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem – zarówno w trakcie wykładów, jak i podczas sesji indywidualnego doradztwa eksperckiego przy stolikach tematycznych. Pomogą Ci w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych problemów, z jakimi stykasz się w pracy.


Zgłoś swój udział »

Kadry i płace Warszawa

Szkolenie odbędzie się: 14 Kwietnia 2016 - 15 Kwietnia 2016

Program

Rejestracja uczestników  

&nspb;

Rozpoczęcie konferencji  

Anna Telec -Umowy terminowe – nowe limity umów terminowych  

Anna Telec-Radca prawny, wieloletni sędzia Wydziału Pracy Sądu Okręgowego w Warszawie;

Barometr Pracownika 2015. Samopoczucie i motywacja pracowników w Europie  

Izabela Supeł-Dyrektor Marketingu Edenred Polska 

Przerwa kawowa  

Andrzej Radzisław -Opłacanie składek na ZUS w 2016 r.  

Andrzej Radzisław-Radca prawny, ekspert w zakresie ubezpieczeń społecznych. Przez wiele lat pracownik Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Lunch  

Zasiłki chorobowe, macierzyńskie i opiekuńcze zmiany – w 2015 r. i 2016 r.  

Specjalista ds. zasiłków

Renata Majewska -Uprawnienia rodzicielskie pracowników po zmianach od 2 stycznia 2016.  

Rena Majewska-Niezależny ekspert  prawa pracy, a zwłaszcza z zakresu  obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, doświadczony wykładowca z tych dziedzin i ceniony redaktor prawny

 

Doradztwo eksperckie  

Doradztwo eksperckie

1.      Czas pracy -  Monika Wacikowska

2.      Opłacanie składek na ZUS Andrzej Radzisław

3.      Zasiłki chorobowe, macierzyńskie i opiekuńcze- Specjalista ds. zasiłków

4.      Umowy terminowe - Anna Telec

5.      Urlopy rodzicielskie - zmiany od 2 stycznia 2016 r. – Renata Majewska

6.      Umowy o pracę na czas określony – Joanna Kaleta

7.      Orzecznictwo SN w sprawach kadrowo-płacowych - Łukasz Prasołek

Zakończenie konferencji  


W programie Forum

 Indywidualne konsultacje  eksperckie – unikalna szansa, by uzyskać konkretną poradę w nawet najbardziej skomplikowanych przypadkach kadrowo-płacowych!

W kameralnej atmosferze przy osobnym stoliku porozmawiasz z ekspertem osobiście, w czasie przeznaczonym tylko dla Ciebie. Zadasz pytania i od razu otrzymasz konkretne wyczerpujące odpowiedzi oraz wskazówki, jak postępować.

3 ścieżki tematyczne ― aż 9 praktycznych warsztatów, prelekcje na forum, dotyczącyce najbardziej aktualnych i problematycznych zagadnie

Spośród prelekcji i warsztatów odbywających się równocześnie wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Stwórz swój indywidualny program konferencji, tak aby najlepiej wykorzystać spędzony na niej czas. Możesz też kształtować program konferencji już na etapie przygotowań, przesyłając organizatorom sugestie i pytania przez stronę WWW.

Każdy uczestnik XV jubileuszowego Forum Hadry i Płace otrzyma w prezencie porcelanową filiżankę firmy Villeroy&Bosch 

Nagrody ufundowane przez sponsorów, partnerów i organizatorów konferencji – losowane wśród uczestników.

 

 


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Anna Telec

Anna Telec

Anna Telec – radca prawny, wieloletni sędzia Wydziału Pracy Sądu Okręgowego w Warszawie; założycielka Kancelarii Prawa Pracy specjalizującej się w problematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; wielokrotny wykładowca Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR

Monika Wacikowska

Monika Wacikowska

Monika Wacikowska – prawnik, właściciel firmy Platforma Kadrowa, specjalizuje się w zagadnieniach czasu pracy oraz czasu pracy kierowców; Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR; szkoli uczestników Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR od 1 edycji

Łukasz Prasołek

Łukasz Prasołek

ukończył z wyróżnieniem wydział prawa UW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji w SGH, w latach 2003-2006 pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach czasu pracy i czasu pracy kierowców, a w latach 2006-2015 pracownik Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego. Od 1.1.2016 r. prowadzi własną działalność gospodarczą Nowoczesne Kadry Łukasz Prasołek. Jest również stałym współpracownikiem dzienników Rzeczpospolita i Gazeta Prawna oraz wielu innych wydawnictw branżowych skierowanych do działów kadr i płac oraz do firm transportowych. Od 10 lat prowadzi szkolenia z czasu pracy, wynagrodzeń oraz różnych aspektów prawa pracy w orzecznictwie Sądu Najwyższego, jest również wykładowcą na kursach dla specjalistów ds. kadr i płac.

Andrzej Radzisław

Andrzej Radzisław

radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ekspert w zakresie ubezpieczeń społecznych. Wieloletni pracownik Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie m.in. brał udział w opiniowaniu aktów prawnych związanych z ubezpieczeniami oraz analizował wydawane przez ZUS interpretacje w zakresie ich zgodności z obowiązującymi przepisami. Jako przedstawiciel ZUS-u brał udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych kierowanych do płatników i ubezpieczonych oraz uczestniczył w spotkaniach (kongresach sympozjach) związanych z tematyką ubezpieczeń społecznych. Autor i współautor poradników i wyjaśnień przepisów kierowanych do jednostek terenowych ZUS. Trener z ponad 15-letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń dla służb kadrowo płacowych oraz kadry zarządzającej z zakresu ubezpieczeń społecznych. Autor artykułów i porad ukazujących się na łamach Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej, czasopism wydawnictwa GOFIN, WIP, BECK.

Szymon  Sokolik

Szymon Sokolik

prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy, od kwietnia 2007 r. redaktor naczelny miesięcznika „Aktualności kadrowe" (śledzącego na bieżąco zmiany w prawie pracy oraz nowe interpretacje urzędowe i wyroki SN), a od września 2013 r. redaktor prowadzący miesięcznika „Doradca kadrowego”. Współpracował także przy wielu innych publikacjach, autor licznych artykułów dotyczących prawa pracy. Prowadzi telefoniczny dyżur prawa pracy dla czytelników publikacji kadrowych Wiedzy i Praktyki. Prowadzi również webinaria, wykłady na konferencjach i szkolenia (otwarte i zamknięte) dotyczące różnych zagadnień związanych z czasem pracy, dokumentacją pracowniczą i umowami, zatrudnianiem i zwalnianiem, urlopami pracowniczymi itd.


Warunki uczestnictwa

XV Ogólnopolskie Forum Praktyków Kadry i Płace HR

14-15 kwietnia 2016 r., Warszawa

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś, a za uczestnictwo w konferencji zapłacisz 700 zł mniej!

Nie zwlekaj z decyzją. Już w tej chwili liczba wolnych miejsc na konferencji jest ograniczona: blisko 35% jest zarezerwowanych przez uczestników kwietniowej edycji, którzy zadeklarowali chęć udziału w następnym spotkaniu.
 
Koszt udziału w Forum wynosi 2490 zł. Cena obejmuje udział w wykładach, panelach dyskusyjnych, wybranych przez uczestnika „stolikach tematycznych”, materiały konferencyjne, serwisy kawowe oraz lunch.

Rabaty:

  • Przy nadesłaniu zgłoszenia do 31 marca 2016 r. koszt udziału w konferencji wynosi 1790 zł netto + 23% VAT
  • 5% z tytułu zgłoszenia na konferencję 3 i więcej osób z jednej firmy

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona!

            ► 3 sposoby zgłoszenia udziału w konferencji  (wybierz, najwygodniejszy dla Ciebie):

Jeśli wolisz wysłać zgłoszenie faksem lub mailem:
Pobierz kartę zgłoszenia (PDF), wypełnij ją i prześlij mailem: [email protected] 
 
Jeśli wolisz przekazać zgłoszenie telefonicznie:
Zadzwoń pod nr 22 429 41 62.
 
Jeśli wolisz dokonać zgłoszenia online, wypełnij poniższy formularz:

 

Partnerzy

partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartner
Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka