Konferencja  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Kadry i Płace Warszawa

23
Marca

Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Towarowa 2
Miejsce szkolenia: Golden Tulip Warsaw Centre
Termin: 23 Marca 2017 - 24 Marca 2017
Cena: 1790 zł netto (2201,70 zł brutto)

Organizator

XVII Ogólnopolskie Forum Kadry i Płace, HR 23-24 marca 2017 r., Warszawa

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

AKADEMIA WIEDZA I PRAKTYKA ZAPRASZA NA KONFERENCJĘ

XVII Ogólnopolskie Forum Praktyków Kadry, Płace, HR.

Zmiany w prawie pracy w 2017 r.

23-24 marca 2017 r.

Warszawa - Hotel Golden Tulip

Zgłoś swój udział »


Podczas tej wyjątkowej konferencji zyskasz konkretne wskazówki, pozwalające Ci bezbłędnie stosować nowe przepisy i rozwiązywać wszystkie problemy kadrowo-płacowe.

Ogólnopolskie Forum Praktyków KADRY•PŁACE•HR organizowane jest dwa razy w roku  już od 2009 r.  Naszym celem jest, by każdy z uczestników zdobył podczas Forum praktyczną wiedzę, która pozwoli mu rozwiązać wszystkie problemy, zarówno te, z którymi boryka się obecnie, jak i takie, z którymi spotka się dopiero po zmianie przepisów w nowym roku. Niezależnie czy dotyczą one czasu pracy, zwalniania, dokumentacji kadrowej czy rozliczania składek, obliczania zasiłków, podatków itp. Już od pierwszej edycji tej konferencji jej ogromną zaletą dla uczestników są tzw. tematyczne stoliki eksperckie − indywidualne konsultacje, w czasie których eksperci pomagają uczestnikom rozwiązać ich konkretne problemy. Niemal wszyscy uczestnicy Forum podkreślają, że bardzo cenią tę możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami.

OPINIE UCZESTNIKÓW  POPRZEDNICH EDYCJI KONFERENCJI


"Uważam takie konferencje za bardzo potrzebne, służą wymianie doświadczeń, jak również zwracają uwagę na bardzo ważne aspekty merytoryczne, które podczas codziennej pracy gdzieś mogą „umknąć”. Stoliki tematyczne za każdym razem to strzał w 10."

Anna Mikowska, starszy specjalista ds. kadr i płac,
P4 sp. z o.o.

"Bardzo ciekawa konferencja w zakresie praktycznego wykorzystania prawa pracy. Wykładowcy prelegenci z dużym doświadczeniem zawodowym i eksperckim dają gwarancję powodzenia przy rozwiązaniu codziennych problemów kadrowo-płacowych w organizacji."

Anna Krzyżanowska, zastępca dyrektora wydziału kadr,
Profi Credit Poland sp. z o.o.

"Merytoryczne spotkania, rzeczowe, możliwość uzyskania odpowiedzi na sprawy trudne, wykładowcy bardzo komunikacyjni i przesympatyczni. Jestem bardzo zadowolona"

Joanna Lewkowicz, kierownik Wydziału Orgaznizacji i Kadr, Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych

"Dużo cennych informacji od praktyków. Możliwość przedyskutowania konkretnych przypadków z mojej codziennej pracy."

Iwona Pawlak, specjalista ds. kadr i płac,
Varner Polska LTD sp. z o.o.

"Wysoki poziom wykładów, możliwość wymiany poglądów z innymi pracownikami, możliwość zadawania pytań, wysoka klasa specjalistów."

Anna Piętka,
Yves Rocher Polska sp. z o.o.

WYKŁADOWCY

Będziesz uczyć się od najlepszych!
Kompetencjom ekspertów prowadzących Forum możesz w pełni ufać, gdyż tworzą oni i interpretują prawo, a także egzekwują i nadzorują jego stosowanie. Równocześnie są to osoby otwarte, życzliwe i doświadczone w prowadzeniu wykładów, warsztatów oraz konsultacji. Są wśród nich specjaliści z ZUS, eksperci z doświadczeniem w PIP, autorytety naukowe oraz praktycy z kancelarii prawnych i menedżerowie.

Przez 2 dni będą służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem – zarówno w trakcie wykładów, jak i podczas sesji indywidualnego doradztwa eksperckiego przy stolikach tematycznych. Pomogą Ci w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych problemów, z jakimi stykasz się w pracy.


Zgłoś swój udział »

Kadry i Płace Warszawa

Szkolenie odbędzie się: 23 Marca 2017r.

Program


W programie Forum

 Indywidualne konsultacje  eksperckie – unikalna szansa, by uzyskać konkretną poradę w nawet najbardziej skomplikowanych przypadkach kadrowo-płacowych!

W kameralnej atmosferze przy osobnym stoliku porozmawiasz z ekspertem osobiście, w czasie przeznaczonym tylko dla Ciebie. Zadasz pytania i od razu otrzymasz konkretne wyczerpujące odpowiedzi oraz wskazówki, jak postępować.

3 ścieżki tematyczne ― aż 9 praktycznych warsztatów, prelekcje na forum, dotyczącyce najbardziej aktualnych i problematycznych zagadnie

Spośród prelekcji i warsztatów odbywających się równocześnie wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Stwórz swój indywidualny program konferencji, tak aby najlepiej wykorzystać spędzony na niej czas. Możesz też kształtować program konferencji już na etapie przygotowań, przesyłając organizatorom sugestie i pytania przez stronę WWW.

Każdy uczestnik XVII  Forum Hadry i Płace otrzyma w prezencie power bank przydatny do ładowania telefonów, tabletów, nawigacji - przydatny na długich spotkaniach i w podróży.

Nagrody ufundowane przez sponsorów, partnerów i organizatorów konferencji – losowane wśród uczestników.

 

 


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Anna Telec

Anna Telec

Anna Telec – radca prawny, wieloletni sędzia Wydziału Pracy Sądu Okręgowego w Warszawie; założycielka Kancelarii Prawa Pracy specjalizującej się w problematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; wielokrotny wykładowca Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR

Monika Wacikowska

Monika Wacikowska

Monika Wacikowska – prawnik, właściciel firmy Platforma Kadrowa, specjalizuje się w zagadnieniach czasu pracy oraz czasu pracy kierowców; Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR; szkoli uczestników Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR od 1 edycji

Łukasz Prasołek

Łukasz Prasołek

ukończył z wyróżnieniem wydział prawa UW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji w SGH, w latach 2003-2006 pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach czasu pracy i czasu pracy kierowców, a w latach 2006-2015 pracownik Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego. Od 1.1.2016 r. prowadzi własną działalność gospodarczą Nowoczesne Kadry Łukasz Prasołek. Jest również stałym współpracownikiem dzienników Rzeczpospolita i Gazeta Prawna oraz wielu innych wydawnictw branżowych skierowanych do działów kadr i płac oraz do firm transportowych. Od 10 lat prowadzi szkolenia z czasu pracy, wynagrodzeń oraz różnych aspektów prawa pracy w orzecznictwie Sądu Najwyższego, jest również wykładowcą na kursach dla specjalistów ds. kadr i płac.

Andrzej Radzisław

Andrzej Radzisław

radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ekspert w zakresie ubezpieczeń społecznych. Wieloletni pracownik Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie m.in. brał udział w opiniowaniu aktów prawnych związanych z ubezpieczeniami oraz analizował wydawane przez ZUS interpretacje w zakresie ich zgodności z obowiązującymi przepisami. Jako przedstawiciel ZUS-u brał udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych kierowanych do płatników i ubezpieczonych oraz uczestniczył w spotkaniach (kongresach sympozjach) związanych z tematyką ubezpieczeń społecznych. Autor i współautor poradników i wyjaśnień przepisów kierowanych do jednostek terenowych ZUS. Trener z ponad 15-letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń dla służb kadrowo płacowych oraz kadry zarządzającej z zakresu ubezpieczeń społecznych. Autor artykułów i porad ukazujących się na łamach Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej, czasopism wydawnictwa GOFIN, WIP, BECK.

Szymon  Sokolik

Szymon Sokolik

prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy, od kwietnia 2007 r. redaktor naczelny miesięcznika „Aktualności kadrowe" (śledzącego na bieżąco zmiany w prawie pracy oraz nowe interpretacje urzędowe i wyroki SN), a od września 2013 r. redaktor prowadzący miesięcznika „Doradca kadrowego”. Współpracował także przy wielu innych publikacjach, autor licznych artykułów dotyczących prawa pracy. Prowadzi telefoniczny dyżur prawa pracy dla czytelników publikacji kadrowych Wiedzy i Praktyki. Prowadzi również webinaria, wykłady na konferencjach i szkolenia (otwarte i zamknięte) dotyczące różnych zagadnień związanych z czasem pracy, dokumentacją pracowniczą i umowami, zatrudnianiem i zwalnianiem, urlopami pracowniczymi itd.

Renata Majewska

Renata Majewska

prawnik, wieloletni redaktor w dziale prawnym dziennika „Rzeczpospolita”, redaktor prowadzący poradnika dla pracodawców „Dobra Firma”. Od 2009 roku prowadzi firmę Biuro Kard i Płac, w ramach której jest wykładowcą szkoleniowym. Doświadczony wykładowca z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się zwłaszcza w praktycznym rozliczaniu wynagrodzeń, w tym przysługujących w sferze budżetowej (np. nauczycieli, trzynaste pensje). Autorka licznych publikacji poradniczych z zakresu prawa pracy, w tym wynagrodzeń, np. jak obliczać wynagrodzenia, sporządzanie listy płac, jak tworzyć regulamin wynagradzania pracowników samorządowych.

Krzysztof Piasecki

Krzysztof Piasecki

mgr inż. Krzysztof Piasecki Informatyk po studiach w zakresie fizyki technicznej i matematyki stosowanej, zajmuje się tworzeniem oprogramowania FINKA w zakresie programów księgowych, płacowych i podobnych. Od 27 lat prowadzi wraz z zespołem prace w pełnym zakresie – od analizowania problemów i zaprojektowania rozwiązań informatycznych zgodnie ze zmianami przepisów prawnych, przez realizację i testowanie systemów do wdrożeń. Jest autorem szeregu artykułów z dziedziny prawa podatkowego, zagadnień płacowych, i niezależnie od tego także podręczników programowania. Prowadził też wiele szkoleń dotyczących księgowości komputerowej i zagadnień pokrewnych.


Warunki uczestnictwa

XVII Ogólnopolskie Forum Praktyków Kadry i Płace HR

23-24 marca 2017 r., Warszawa

Tylko teraz za uczestnictwo w konferencji zapłacisz 700 złotych mniej!

Koszt udziału w Forum wynosi 1790 zł netto 
 
 
Cena obejmuje udział w wykładach, panelach dyskusyjnych, wybranych przez uczestnika „stolikach tematycznych”, materiały konferencyjne, serwisy kawowe oraz lunch. 

Dodatkowo -5% z tytułu zgłoszenia na konferencję 3 i więcej osób z jednej firmy
Każdy uczestnik otrzyma w prezencie  power bank przydatny do ładowania telefonów, tabletów, nawigacji - przydatny na długich spotkaniach i w podróży.
 Wyślij zgłosznie online już teraz!
 
 
 

 

Partnerzy

partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartner
Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka