Konferencja  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Kadry i Płace Warszawa

11
Kwietnia

Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Towarowa 1
Miejsce szkolenia: Hotel Golden Tulip
Termin: 11 Kwietnia 2019 - 12 Kwietnia 2019
Cena: 2490 zł netto (3062,70 zł brutto)

Organizator

XX Ogólnopolskie Forum Kadry i Płace, HR 11-12 kwietnia 2019 r., Warszawa

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

AKADEMIA WIEDZA I PRAKTYKA ZAPRASZA NA KONFERENCJĘ

XX Ogólnopolskie Forum Praktyków Kadry, Płace, HR.

11 -12 kwietnia 2019 r., Warszawa

AKTA OSOBOWE I RODO W KADRACH

pierwsze doświadczenia

Zgłoś swój udział »


Podczas tej wyjątkowej konferencji zyskasz konkretne wskazówki, pozwalające Ci bezbłędnie stosować nowe przepisy i rozwiązywać wszystkie problemy kadrowo-płacowe.

Ogólnopolskie Forum Praktyków KADRY•PŁACE•HR organizowane jest dwa razy w roku  już od 2009 r.  Naszym celem jest, by każdy z uczestników zdobył podczas Forum praktyczną wiedzę, która pozwoli mu rozwiązać wszystkie problemy, zarówno te, z którymi boryka się obecnie, jak i takie, z którymi spotka się dopiero po zmianie przepisów w nowym roku. Niezależnie czy dotyczą one czasu pracy, zwalniania, dokumentacji kadrowej czy rozliczania składek, obliczania zasiłków, podatków itp. Już od pierwszej edycji tej konferencji jej ogromną zaletą dla uczestników są tzw. tematyczne stoliki eksperckie − indywidualne konsultacje, w czasie których eksperci pomagają uczestnikom rozwiązać ich konkretne problemy. Niemal wszyscy uczestnicy Forum podkreślają, że bardzo cenią tę możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami.

OPINIE UCZESTNIKÓW  POPRZEDNICH EDYCJI KONFERENCJI


"Uważam takie konferencje za bardzo potrzebne, służą wymianie doświadczeń, jak również zwracają uwagę na bardzo ważne aspekty merytoryczne, które podczas codziennej pracy gdzieś mogą „umknąć”. Stoliki tematyczne za każdym razem to strzał w 10."

Anna Mikowska, starszy specjalista ds. kadr i płac,
P4 sp. z o.o.

"Bardzo ciekawa konferencja w zakresie praktycznego wykorzystania prawa pracy. Wykładowcy prelegenci z dużym doświadczeniem zawodowym i eksperckim dają gwarancję powodzenia przy rozwiązaniu codziennych problemów kadrowo-płacowych w organizacji."

Anna Krzyżanowska, zastępca dyrektora wydziału kadr,
Profi Credit Poland sp. z o.o.

"Merytoryczne spotkania, rzeczowe, możliwość uzyskania odpowiedzi na sprawy trudne, wykładowcy bardzo komunikacyjni i przesympatyczni. Jestem bardzo zadowolona"

Joanna Lewkowicz, kierownik Wydziału Orgaznizacji i Kadr, Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych

"Dużo cennych informacji od praktyków. Możliwość przedyskutowania konkretnych przypadków z mojej codziennej pracy."

Iwona Pawlak, specjalista ds. kadr i płac,
Varner Polska LTD sp. z o.o.

"Wysoki poziom wykładów, możliwość wymiany poglądów z innymi pracownikami, możliwość zadawania pytań, wysoka klasa specjalistów."

Anna Piętka,
Yves Rocher Polska sp. z o.o.

WYKŁADOWCY

Będziesz uczyć się od najlepszych!
Kompetencjom ekspertów prowadzących Forum możesz w pełni ufać, gdyż tworzą oni i interpretują prawo, a także egzekwują i nadzorują jego stosowanie. Równocześnie są to osoby otwarte, życzliwe i doświadczone w prowadzeniu wykładów, warsztatów oraz konsultacji. Są wśród nich specjaliści z ZUS, eksperci z doświadczeniem w PIP, autorytety naukowe oraz praktycy z kancelarii prawnych i menedżerowie.

Przez 2 dni będą służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem – zarówno w trakcie wykładów, jak i podczas sesji indywidualnego doradztwa eksperckiego przy stolikach tematycznych. Pomogą Ci w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych problemów, z jakimi stykasz się w pracy.


Zgłoś swój udział »

Kadry i Płace Warszawa

Szkolenie odbędzie się: 11 Kwietnia 2019r.

Program

rejestrtacja uczesntikow  

nfgbhdtgbtdeght rfevgrewgfrw  

cfrewfewdrqwdrfqewdre vrwefrwtgfrw rwfrewgf

Janusz Atłachowicz -5tg53tg53  Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Gertruda  Uścińska

Gertruda Uścińska

Gertruda Uścińska – profesor doktor habilitowany, kierownik Zakładu Zabezpieczenia Społecznego w Instytucie Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego, profesor w Zakładzie Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych.

Anna Telec

Anna Telec

Anna Telec – radca prawny, wieloletni sędzia Wydziału Pracy Sądu Okręgowego w Warszawie; założycielka Kancelarii Prawa Pracy specjalizującej się w problematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; wielokrotny wykładowca Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR

Andrzej Radzisław

Andrzej Radzisław

radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ekspert w zakresie ubezpieczeń społecznych. Wieloletni pracownik Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie m.in. brał udział w opiniowaniu aktów prawnych związanych z ubezpieczeniami oraz analizował wydawane przez ZUS interpretacje w zakresie ich zgodności z obowiązującymi przepisami. Jako przedstawiciel ZUS-u brał udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych kierowanych do płatników i ubezpieczonych oraz uczestniczył w spotkaniach (kongresach sympozjach) związanych z tematyką ubezpieczeń społecznych. Autor i współautor poradników i wyjaśnień przepisów kierowanych do jednostek terenowych ZUS. Trener z ponad 15-letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń dla służb kadrowo płacowych oraz kadry zarządzającej z zakresu ubezpieczeń społecznych. Autor artykułów i porad ukazujących się na łamach Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej, czasopism wydawnictwa GOFIN, WIP, BECK.

Szymon  Sokolik

Szymon Sokolik

prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy, od kwietnia 2007 r. redaktor naczelny miesięcznika „Aktualności kadrowe" (śledzącego na bieżąco zmiany w prawie pracy oraz nowe interpretacje urzędowe i wyroki SN), a od września 2013 r. redaktor prowadzący miesięcznika „Doradca kadrowego”. Współpracował także przy wielu innych publikacjach, autor licznych artykułów dotyczących prawa pracy. Prowadzi telefoniczny dyżur prawa pracy dla czytelników publikacji kadrowych Wiedzy i Praktyki. Prowadzi również webinaria, wykłady na konferencjach i szkolenia (otwarte i zamknięte) dotyczące różnych zagadnień związanych z czasem pracy, dokumentacją pracowniczą i umowami, zatrudnianiem i zwalnianiem, urlopami pracowniczymi itd.

Renata Majewska

Renata Majewska

prawnik, wieloletni redaktor w dziale prawnym dziennika „Rzeczpospolita”, redaktor prowadzący poradnika dla pracodawców „Dobra Firma”. Od 2009 roku prowadzi firmę Biuro Kard i Płac, w ramach której jest wykładowcą szkoleniowym. Doświadczony wykładowca z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się zwłaszcza w praktycznym rozliczaniu wynagrodzeń, w tym przysługujących w sferze budżetowej (np. nauczycieli, trzynaste pensje). Autorka licznych publikacji poradniczych z zakresu prawa pracy, w tym wynagrodzeń, np. jak obliczać wynagrodzenia, sporządzanie listy płac, jak tworzyć regulamin wynagradzania pracowników samorządowych.

Piotr Wojciechowski

Piotr Wojciechowski

Prawnik, niezależny ekspert prawa pracy, były inspektor pracy. Prawem pracy zajmuje się od wielu lat, a jego zainteresowania zawodowe rozpoczęły się od uczestnictwa w pracach seminarium utworzonym przy Katedrze Prawa Pracy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prowadzonym przez Pana Profesora Krzysztofa Rączkę.

Paweł Ziółkowski

Paweł Ziółkowski

prawnik, publicysta, trener, wykładowca od lat zajmujący się tematyką prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego. Wykładowca na studiach podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie i Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach, współpracownik Kancelarii Maksyma z siedzibą w Warszawie, właściciel firmy: Paweł Ziółkowski Biuro Doradztwa Gospodarczego. Autor ponad 7000 publikacji zamieszczonych w prasie fachowej i portalach elektronicznych

Samir Kayyali

Samir Kayyali

Doradca Podatkowy, ekonomista, ekspert w dziedzinie finansów przedsiębiorstw. Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego oraz bezpośrednio nadzoruje departament obsługi rachunkowej i sprawozdawczości finansowej dedykowany obsłudze m. in. zagranicznych przedsiębiorców, w tym oddziałów. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w międzynarodowych podmiotach świadczących usługi doradcze jak i polskich kancelariach prawnych i podatkowych. Jego praktyka obejmuje w szczególności restrukturyzację grup kapitałowych, sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych oraz bieżące doradztwo w podatkach dochodowych oraz podatku VAT. Absolwent międzynarodowych studiów Master Studies in Finance na kierunku Corporate Finance na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prelegent na wielu konferencjach i seminariach podatkowych, w tym dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wykładowca na studiach podyplomowych i kursach przygotowujących do egzaminu na doradcę podatkowego. Stale publikuje komentarze i artykuły zarówno w prasie eksperckiej jak i popularnej.

Agnieszka Głuszko

Agnieszka Głuszko

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej oraz Studiów Podyplomowych prowadzonych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, o specjalności Prawo Pracy. Swoje kwalifikacje oraz praktykę zawodową w obszarze kadr i rozliczania wynagrodzeń zdobywała pracując dla podmiotów gospodarczych w różnych branżach i o zróżnicowanym profilu działalności, w których złożoność procesów dostarczała bezcennych doświadczeń. Jest doświadczonym trenerem oraz ekspertem w zakresie sporządzania korekt deklaracji rozliczeniowych dla ZUS-u.


Warunki uczestnictwa

XX  Ogólnopolskie Forum Praktyków Kadry i Płace HR

11-12 kwietnia 2019 r., Warszawa

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ I SKORZYSTAJ Z NAJNIŻSZEJ CENY!

do 29 marca 2019 r. koszt udziału w konferencji wynosi 2190 zł netto 

 

do 10 kwietnia 2019 r.  ► 2490 zł netto 

 

 
Dodatkowe rabaty: -5% z tytułu zgłoszenia na konferencję 3 i więcej osób z jednej firmy.
 

Warunki uczestnictwa:

Przesłanie do organizatora zgłoszenia udziału w konferencji,  jest równoznaczne z rezerwacją miejsca i zobowiązaniem do dokonania opłaty. Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny jest  wysłanie zgłoszenia w odpowiednim terminie, opłata za konferencję jest dokonywana na podstawie faktury VAT, którą organizator wysyła po konferencji. W  przypadku rezygnacji z udziału,  konieczne jest poinformowanie o tym organizatora mailowo lub faksem w trybie opisanym w warunkach rezygnacji.
Cena obejmuje udział w wykładach, panelach dyskusyjnych, wybranych przez uczestnika „stolikach tematycznych”, materiały konferencyjne, serwisy kawowe oraz lunch.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konferencji z przyczyn niezależnych oraz do dokonania ewentualnych zmian w programie. W przypadku odwołania Forum przez organizatora lub zmiany terminu uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Warunki rezygnacji (koniecznie przesłanej faksem lub e-mailem):

do 20 marca 2019 r. — zwrot 100% ceny udziału w konferencji,
do 30 marca 2019 r. — zwrot 50% ceny.
Rezygnacja po 30 marca 2019 r. nie uprawnia do zwrotu kosztów udziału i zostanie wystawiona faktura.  Możliwe jest przysłanie w zastępstwie innej osoby z tej samej firmy

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W KONFERENCJI JUŻ TERAZ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Partnerzy

partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka