Webinar  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Odpowiedzialność pracodawcy za zakażenia covid-19

08
Grudnia

Termin: 08 Grudnia 2020
Cena: 59 zł netto (72,57 zł brutto)

Godziny 12:00-13:15

Organizator

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Zakres webinarium:
 
  • Jaka odpowiedzialność może ciążyć na pracodawcy lub menadżerach w związku z zakażeniem pracownika wirusem w miejscu pracy?
  • Co powinien zrobić pracodawca, gdy pracownik zgłasza objawy, ale nie ma wyniku testu?
  • Czy zachorowanie na koronawirusa może być uznane za wypadek przy pracy lub chorobę zawodową?
  • Jakie roszczenia mogą się pojawić ze strony pracowników w związku z epidemią?
  • W jaki sposób pracodawca może zminimalizować ryzyka z tym związane?
Partnerem webinarium jest kancelaria:
 
 

Odpowiedzialność pracodawcy za zakażenia covid-19

Szkolenie odbędzie się: 08 Grudnia 2020r.

Praktyczne informacje
 
Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

Program


brak danych


PrelegenciŁukasz Chruściel

Łukasz Chruściel

Radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global. Zarządzający biurem w Katowicach. Jest jednym z czołowych ekspertów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz przedsiębiorców. Specjalista w zakresie sporów sądowych, w tym z ZUS, wynagradzania pracowników, czasu pracy, dyskryminacji, umów o zakazie konkurencji jak również outsourcingu pracowniczego i agencji zatrudnienia. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zbiorowego prawa pracy, w szczególności relacji ze związkami zawodowymi i sporów zbiorowych. Autor szczególnie cenionego na rynku komentarza do ustawy o zfśs. Współautor komentarza do czasu pracy. Wykładowca na WPiA Uniwersytetu Śląskiego. Regularnie publikuje w najważniejszych dziennikach prawnych. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Rekomendowany przez międzynarodowe rankingi prawnicze: Who’s Who Legal, WWL Thought Leaders: Labour & Employment 2020, Legal 500 jako „elastyczny i przyjazny”.

Kinga Polewka

Kinga Polewka

Radca prawny, prawnik w PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global. W czasie studiów reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w międzynarodowym konkursie arbitrażu gospodarczego, dzięki czemu poznała zalety pozasądowych metod rozwiązywania sporów. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w znanych krakowskich kancelariach, zdobywając doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, a także w Polskiej Ambasadzie w Londynie, gdzie zaczęła się jej przygoda z prawem imigracyjnym. Specjalizuje się w sprawach dot. legalizacji zatrudnienia i pobytu pracowników zagranicznych, w tym w planowaniu i optymalizacji projektów global mobility. Doradza przedsiębiorcom także w zakresie prawa HR, w tym m. in. w kwestii zwolnień, mobbingu i dyskryminacji, planowania i rozliczania czasu pracy oraz w sporach sądowych.
Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Webinarium
Adres: online
Miejsce szkolenia: online
Opis lokalizacji:
Termin: 08 Grudnia 2020
Cena: 59 zł netto (72,57 zł brutto)

Co obejmuje cena

  • Udział w prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwością przesłania Państwa pytań na czacie,
  • Udział w sesji odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium,
  • Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
  • Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 7 dni kalendarzowych, po zakończeniu webinaru,
  • Certyfikat.

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 59,00 zł  + 23% VAT,
 
Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
 
Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora, najpóźniej na 6 dni od momentu zgłoszenia. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.
 
Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

 

Reklama

Copyright © 2021 Wiedza i Praktyka