Konferencja  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

XXI Ogólnopolskie Forum Kadry i Płace, HR

12
Listopada

Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Towarowa 1
Miejsce szkolenia: Hotel Golden Tulip
Termin: 12 Listopada 2019 - 13 Listopada 2019
Cena: 2490 zł netto (3062,70 zł brutto)

Organizator

Praktyka stosowania zmian 2019/2020

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Podczas tej wyjątkowej konferencji zyskasz konkretne wskazówki, pozwalające Ci bezbłędnie stosować nowe przepisy i rozwiązywać wszystkie problemy kadrowo-płacowe.

Ogólnopolskie Forum Praktyków KADRY•PŁACE•HR organizowane jest dwa razy w roku  już od 2009 r.  Naszym celem jest, by każdy z uczestników zdobył podczas Forum praktyczną wiedzę, która pozwoli mu rozwiązać wszystkie problemy, zarówno te, z którymi boryka się obecnie, jak i takie, z którymi spotka się dopiero po zmianie przepisów w nowym roku. Niezależnie czy dotyczą one czasu pracy, zwalniania, dokumentacji kadrowej czy rozliczania składek, obliczania zasiłków, podatków itp. Już od pierwszej edycji tej konferencji jej ogromną zaletą dla uczestników są tzw. tematyczne stoliki eksperckie − indywidualne konsultacje, w czasie których eksperci pomagają uczestnikom rozwiązać ich konkretne problemy. Niemal wszyscy uczestnicy Forum podkreślają, że bardzo cenią tę możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami.


XXI Ogólnopolskie Forum Kadry i Płace, HR

Szkolenie odbędzie się: 12 Listopada 2019r.

Program

WYKŁADOWCY

Będziesz uczyć się od najlepszych!
Kompetencjom ekspertów prowadzących Forum możesz w pełni ufać, gdyż tworzą oni i interpretują prawo, a także egzekwują i nadzorują jego stosowanie. Równocześnie są to osoby otwarte, życzliwe i doświadczone w prowadzeniu wykładów, warsztatów oraz konsultacji. Są wśród nich specjaliści z ZUS, eksperci z doświadczeniem w PIP, autorytety naukowe oraz praktycy z kancelarii prawnych i menedżerowie.

Przez 2 dni będą służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem – zarówno w trakcie wykładów, jak i podczas sesji indywidualnego doradztwa eksperckiego przy stolikach tematycznych. Pomogą Ci w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych problemów, z jakimi stykasz się w pracy.

rejestrtacja uczesntikow  

nfgbhdtgbtdeght rfevgrewgfrw  

cfrewfewdrqwdrfqewdre vrwefrwtgfrw rwfrewgf

Janusz Atłachowicz -5tg53tg53  Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Anna Telec

Anna Telec

Anna Telec – radca prawny, wieloletni sędzia Wydziału Pracy Sądu Okręgowego w Warszawie; założycielka Kancelarii Prawa Pracy specjalizującej się w problematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; wielokrotny wykładowca Ogólnopolskiego Forum Praktyków Kadry-Płace-HR

Agnieszka Głuszko

Agnieszka Głuszko

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej oraz Studiów Podyplomowych prowadzonych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, o specjalności Prawo Pracy. Swoje kwalifikacje oraz praktykę zawodową w obszarze kadr i rozliczania wynagrodzeń zdobywała pracując dla podmiotów gospodarczych w różnych branżach i o zróżnicowanym profilu działalności, w których złożoność procesów dostarczała bezcennych doświadczeń. Jest doświadczonym trenerem oraz ekspertem w zakresie sporządzania korekt deklaracji rozliczeniowych dla ZUS-u.

Szymon  Sokolik

Szymon Sokolik

prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy, od kwietnia 2007 r. redaktor naczelny miesięcznika „Aktualności kadrowe" (śledzącego na bieżąco zmiany w prawie pracy oraz nowe interpretacje urzędowe i wyroki SN), a od września 2013 r. redaktor prowadzący miesięcznika „Doradca kadrowego”. Współpracował także przy wielu innych publikacjach, autor licznych artykułów dotyczących prawa pracy. Prowadzi telefoniczny dyżur prawa pracy dla czytelników publikacji kadrowych Wiedzy i Praktyki. Prowadzi również webinaria, wykłady na konferencjach i szkolenia (otwarte i zamknięte) dotyczące różnych zagadnień związanych z czasem pracy, dokumentacją pracowniczą i umowami, zatrudnianiem i zwalnianiem, urlopami pracowniczymi itd.

 dr Antoni Kolek

dr Antoni Kolek

Prezes Zarządu Instytutu Emerytalnego Sp. z o.o. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ubezpieczeniami społecznymi. W 2016 roku był Koordynatorem Przeglądu systemu emerytalnego – Bezpieczeństwo dzięki odpowiedzialności. Posiada doświadczenie w zarządzaniu w administracji publicznej. Pełnił funkcję Dyrektora Gabinetu Prezesa ZUS realizując projekty kadrowe i restrukturyzacyjne.

Marzena Jasińska

Marzena Jasińska

Doświadczona prelegentka z wieloletnią praktyką w prowadzeniu szkoleń specjalistycznych z zakresu rozliczania wynagrodzeń wypłacanych na podstawie stosunku pracy, umów cywilnych oraz rozrachunków z ZUS, jak również z zakresu rozliczania świadczeń pieniężnych finansowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Współpracuje z firmami szkoleniowymi, prowadząc wykłady na kursach kadrowo-płacowych oraz warsztaty praktyczne w zakresie rozliczania wynagrodzeń, na których z ogromną pasją i zaangażowaniem dzieli się ze słuchaczami doświadczeniem i wiedzą aktualizowaną na bieżąco, poprzez uważne śledzenie i analizę zmieniających się przepisów.

Oskar Sobolewski

Oskar Sobolewski

Oskar Sobolewski – prawnik w Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy, ekspert w Instytucie Emerytalnym. Posiada doświadczenie w zakresie doradztwa przy tworzeniu i funkcjonowaniu PPE oraz przygotowywaniu i wdrażaniu produktów PPK. Autor książek, artykułów i publikacji z zakresu ubezpieczeń społecznych a także II i III filaru emerytalnego.

Renata Majewska

Renata Majewska

prawnik, wieloletni redaktor w dziale prawnym dziennika „Rzeczpospolita”, redaktor prowadzący poradnika dla pracodawców „Dobra Firma”. Od 2009 roku prowadzi firmę Biuro Kard i Płac, w ramach której jest wykładowcą szkoleniowym. Doświadczony wykładowca z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się zwłaszcza w praktycznym rozliczaniu wynagrodzeń, w tym przysługujących w sferze budżetowej (np. nauczycieli, trzynaste pensje). Autorka licznych publikacji poradniczych z zakresu prawa pracy, w tym wynagrodzeń, np. jak obliczać wynagrodzenia, sporządzanie listy płac, jak tworzyć regulamin wynagradzania pracowników samorządowych.


Warunki uczestnictwa

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ I SKORZYSTAJ Z NAJNIŻSZEJ CENY!

do 6 listopada koszt udziału w konferencji wynosi 1990 zł  

 

 

OFERTA SPECJALNA!

 udział w jednym, wybranym dniu konferencji  tylko za 899 zł netto 

zadzwoń i zgłoś swój udział: 691 238 759, 22 429 43 40 

 

 

Warunki uczestnictwa:
Przesłanie do organizatora zgłoszenia udziału w konferencji,  jest równoznaczne z rezerwacją miejsca i zobowiązaniem do dokonania opłaty. Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny jest  wysłanie zgłoszenia w odpowiednim terminie, opłata za konferencję jest dokonywana na podstawie faktury VAT, którą organizator wysyła po konferencji. W  przypadku rezygnacji z udziału,  konieczne jest poinformowanie o tym organizatora mailowo lub faksem w trybie opisanym w warunkach rezygnacji.
 
Koszt udziału w konferencji - 2490 zł netto + 23% VAT
Cena promocyjna do 6 listopada 2019 r. - 1990 zł netto + 23 % VAT 
 
Cena obejmuje udział w wykładach, panelach dyskusyjnych, wybranych przez uczestnika „stolikach tematycznych”, materiały konferencyjne, serwisy kawowe oraz lunch.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konferencji z przyczyn niezależnych oraz do dokonania ewentualnych zmian w programie. W przypadku odwołania Forum przez organizatora lub zmiany terminu uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Warunki rezygnacji (koniecznie przesłanej faksem lub e-mailem):

  • do 23 października 2019 r. — zwrot 100% ceny udziału w konferencji,
  • do 31 października 2019 r. — zwrot 50% ceny.
  • Rezygnacja po 31 października  2019 r. nie uprawnia do zwrotu kosztów udziału i zostanie wystawiona faktura.  Możliwe jest przysłanie w zastępstwie innej osoby z tej samej firmy.

 

Partnerzy

partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka