Webinar  Transport

[ODWOŁANE] Ważność dokumentów transportowych w czasie epidemii

28
Lipca

Termin: 28 Lipca 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Godziny: 10.00 - 11.15

Organizator

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

W dniu 4 czerwca 2020 r. weszło wżycie unijne rozporządzenie nr 2020/698 UE, które przedłuża ważność niektórych dokumentów dotyczących kierowcy, pojazdu i firmy. Niestety rozporządzenie to daje krajom członkowskim pewną dowolność w kształtowaniu tych wyjątków, dlatego na szkoleniu powiemy jakie dokumenty i w jakich okolicznościach zachowują ważność pomimo, że ich okres obowiązywania wygasł lub wygaśnie  w najbliższym czasie. Omówmy też wymogi krajowych i zagranicznych służb kontrolnych w odniesieniu do dokumentacji transportowej, kiedy i jak złożyć wniosek o przedłużenie uprawnień oraz jak przebiegają kontrole drogowe w czasie epidemii i co się zmieniło w kontrolach. Zaprezentujemy także przepisy z tarcz antykryzysowych, które mają wpływ na ważność prawa jazdy, kwalifikacji kierowców oraz badań lekarskich i psychologicznych. 

Cel szkolenia: Przybliżenie uczestnikom zmian prawnych w zakresie ważności dokumentów kierowców, pojazdów oraz firmy w czasie trwania epidemii. Zaprezentowanie praktycznych rozwiązań dotyczących przepisów unijnych i krajowych.

Korzyści dla uczestników:
- uzyskanie niezbędnej wiedzy związanej ze zmianami w zakresie ważności dokumentów transportowych 
- wypracowanie praktycznych rozwiązań dla firm i kierowców
- poznanie aktualnego podejścia służb kontrolnych do prezentowanych zagadnień


 


[ODWOŁANE] Ważność dokumentów transportowych w czasie epidemii

Szkolenie odbędzie się: 28 Lipca 2020r.

 Praktyczne informacje

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.
 

Program

- przedłużona ważność prawa jazdy, szkoleń okresowych oraz badań lekarskich i psychologicznych – przepisy unijne i krajowe
- karta kierowcy - wydłużone terminy wydawania, możliwość jazdy bez karty kierowcy rozp. 165/2014 (UE) i 2020/698 (UE), jak i kiedy robić wydruki, kiedy istnieje możliwość jazdy bez karty nawet przez dwa miesiące, nowe podejście służb kontrolnych do jazdy bez karty kierowcy  
- badania techniczne pojazdów i legalizacja tachografu w czasie epidemii 
- ważność uprawnień transportowych
- zmiany w kontrolach drogowych
 


brak danych


PrelegenciInspektor ITD na stanowisku kierowniczym, z wieloletnim doświadczeniem w kontrolach, specjalista kontroli w przedsiębiorstwach, ekspert z problematyki czasu pracy kierowców.  Doświadczony szkoleniowiec kierowców, kadry zarządzającej firm oraz pracowników służb kontrolnych. Autor licznych publikacji dotyczącej tematyki transportowej w szczególności obejmującej analizę i rozliczanie czasu pracy kierowców.Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Webinarium
Adres: .
Miejsce szkolenia: .
Termin: 28 Lipca 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Co obejmuje cena

            45 webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwoscią przesłania Panstwa pytań na czacie,
            30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane przez Państwa webinarium,
            Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
            Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru.
    
 

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi 105 zł + 23% VAT

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Reklama

Copyright © 2021 Wiedza i Praktyka