Webinar  Transport

Pakiet mobilności – czas pracy kierowców i tachografy

28
Października

Termin: 28 Października 2020
Cena: 99 zł netto (121,77 zł brutto)

Godziny 12:00-13:15

Organizator

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Cel szkolenia: Zaprezentowanie uczestnikom zmian wprowadzonych pakietem mobilności w zakresie czasu pracy kierowców, tachografów oraz zasad rejestracji aktywności na wykresówkach i kartach kierowcy.
 
O szkoleniu: Od sierpnia obowiązują już niektóre przepisy pakietu mobilności, część z nich ma zastosowanie wyłącznie do ruchu międzynarodowego, ale cześć dotyczy także przewozów krajowych. Niestety pierwsze tygodnie obowiązywania zmienionych przepisów wskazują, iż kierowcy popełniają błędy w ich stosowaniu, a ich konsekwencje dotkliwe odczuwają firmy w postaci kar nakładanych przez ITD. oraz inne służby kontrolne. Nowe przepisy o czasie pracy i tachografach zawierają szereg niuansów i pułapek, na które narażone są firmy transportowe oraz wykonujące przewozy na potrzeby własne, dlatego na szkoleniu wyjaśnimy te wątpliwości oraz powiemy jak należy prawidłowo stosować i interpretować te przepisy.
 
Korzyści dla uczestników:
 • uzyskanie najważniejszych informacji związanych ze zmianami
 • uniknięcie błędów wynikających z nieznajomości nowych przepisów lub błędnej interpretacji
 • nabycie wiedzy w zakresie praktycznych rozwiązań dla firm i kierowców
 
Program szkolenia:
 • czas pracy kierowcy w ruchu krajowym i międzynarodowym – co się zmieniło?
 • nowe zasady odpoczynków tygodniowych – dwa kolejne skrócone odpoczynki tygodniowe, kiedy można je wykonać, błędy, pułapki wynikające z nieprawidłowej interpretacji przepisów
 • rekompensaty jazdy i odpoczynków – zmienione warunki
 • wydłużenie jazdy dziennej i tygodniowej w celu dojazdu do firmy lub miejsca zamieszkania kierowcy – artykuł 12 rozp. 561/2006 (WE) w nowej wersji, opisy na wydrukach i wykresówkach, błędy kierowców
 • zmienione zasady użytkowania wykresówek i kart kierowców – symbol kraju po przekroczeniu granicy, obowiązkowe wpisy ręczne za wszystkie aktywności kierowcy, co z urlopówkami i sposobami rejestracji aktywności po wejściu w życie pakietu mobilności
 • nowe tachografy – kiedy obowiązkowa wymiana wszystkich tachografów?
 • skutki nowych przepisów dla firm i kierowców

 

Prowadzący szkolenie: prawnik – praktyk, Inspektor ITD na stanowisku kierowniczym, z wieloletnim doświadczeniem w kontrolach, specjalista kontroli w przedsiębiorstwach transportowych, ekspert z problematyki czasu pracy kierowców.  Doświadczony szkoleniowiec kierowców, kadry zarządzającej firm oraz pracowników służb kontrolnych. Autor licznych publikacji dotyczącej tematyki transportowej w szczególności obejmującej analizę i rozliczanie czasu pracy kierowców.


Pakiet mobilności – czas pracy kierowców i tachografy

Szkolenie odbędzie się: 28 Października 2020r.

Praktyczne informacje
 
Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy, na której odbędzie się webinarium oraz instrukcja postępowania. Udział w webinarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe i włączony dźwięk. 

Program


brak danych


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Webinarium
Adres: online
Miejsce szkolenia: online
Termin: 28 Października 2020
Cena: 99 zł netto (121,77 zł brutto)

Co obejmuje cena

 • 45 minutowe wystąpienie merytoryczne eksperta, podczas którego można przesyłać na chat pytania do eksperta.
 • 30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium.
 • Prezentację eksperta wykorzytaną w trakcie webinarium w formacie pdf, przesyłana do Uczestników po zakończeniu webinarium.
 • Dostęp do nagrania z webinarium – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe od zakończenia webinarium.
 • Certyfikat uczestnictwa w webinarium.

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 99,00 zł  + 23% VAT, 
 
Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
 
Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora, najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.
 
Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Reklama

Copyright © 2021 Wiedza i Praktyka