Webinar  Zamówienia publiczne

Nowe zasady udzielania zamówień do 30 000 euro

02
Października

Termin: 02 Października 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Godziny 10.00 - 11.15

Organizator

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Cel szkolenia: Zaprezentowanie uczestnikom zmian jakie muszą zostać wprowadzone w związku z elektronizacją zamówień publicznych o wartości do 30 000 euro, a które związane są z wejściem w życie przepisów dotyczących zamówień publicznych obowiązujących od 1 stycznia 2021 r.

Korzyści dla uczestników:

 • Uzyskanie informacji związanych ze zmianami do jakich muszą się pilnie przygotować zarówno zamawiający jak i firmy ubiegające się o uzyskanie zamówienia o wartości do 30 000 euro
 • Uzyskanie praktycznej wiedzy nt udzielania zamówień o wartości do 30 000 euro

Nowe zasady udzielania zamówień do 30 000 euro

Szkolenie odbędzie się: 02 Października 2020r.

Praktyczne informacje

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

Program

 1. Zakres koniecznych zmian regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości do 30 000 euro wynikających z nowelizacji Prawa zamówień publicznych.
 2. Wykorzystanie portali internetowych przez wykonawców poszukujących zamówień o wartości do 30 000 euro.
 3. Procedury prowadzenia postępowania oraz składania ofert  z wykorzystaniem podpisu elektronicznego w zakresie zamówień publicznych o wartości do
  30 000 euro
 4. Jakie pełnomocnictwa sa konieczne w związku z elektronizacją systemu zamówień publicznych
 5. Dokumentowanie procedury udzielania zamówień o wartości do 30 000 euro po wprowadzeniu elektronizacji systemu zamówień publicznych.
   

brak danych


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Marek Okniński

Marek Okniński

Praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem, w zakresie udzielania zamówień publicznych w jednostkach kultury, sportu, administracji samorządowej, administracji państwowej oraz spółkach skarbu państwa. Posiada doświadczenie w organizacji i zarządzaniu w zakresie udzielania zamówień publicznych uzyskane między innymi jako: Dyrektor Biura Zamówień Publicznych TVP S.A., Dyrektor Biura Zamówień Publicznych Urzędu m. st Warszawy, Doradca Zarządu Narodowego Centrum Sportu sp. z o.o., Dyrektor Działu Organizacji Zakupów i Zamówień Publicznych Pl.2012=sp. z o.o. Autor komentarzy i porad z zakresu stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych publikowanych między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej. Prowadzi zajęcia z zakresu zamówień publicznych między innymi na studiach podyplomowych organizowanych przez Główną Szkołę Handlową, studia magisterskich w PWSTiF w Łodzi, Politechnice Lubelskiej, Wyższej Szkole Administracji i Prawa w Lublinie, Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Członek komisji przetargowych oraz sędzia w Sądach konkursowych.


Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Webinarium
Adres: .
Miejsce szkolenia: .
Termin: 02 Października 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Co obejmuje cena

 • 45 minut webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwoscią przesłania Państwa pytań na czacie,
 • 30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium
 • Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
 • Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru.

Warunki uczestnictwa

 Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 105,00 zł  + 23% VAT,

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Reklama

Copyright © 2021 Wiedza i Praktyka