Webinar  Ochrona zdrowia

Prawa pacjenta i obowiązki pracowników podmiotów medycznych w czasie koronawirusa

02
Września

Termin: 02 Września 2020
Cena: 105 zł netto (129,15 zł brutto)

Godziny 17.00 - 18.15

Organizator

Koniec rejestracji 02 Września 2020 pozostało: 

O szkoleniu

.


Prawa pacjenta i obowiązki pracowników podmiotów medycznych w czasie koronawirusa

Szkolenie odbędzie się: 02 Września 2020r.

 PRAKTYCZNE INFORMACJE
Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe

Weź udział w wydarzeniu   »

Program

1. Prawo pacjenta do uzyskania pełnej informacji o swoim stanie zdrowia a rola pracownika pomiotu medycznego w tym zakresie.
2. Tajemnica medyczna, w tym uprawnienie pacjenta do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji z nim związanych oraz konsekwencje prawne wynikające z naruszenia tajemnicy medycznej.
3. Obowiązek informacyjny wobec organów państwa w przypadku stwierdzenia/ podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-Co-V-2.
4. Podstawowe zasady prawa dotyczące wydawania oraz udostępniania dokumentacji medycznej.
 


brak danych

Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Aneta  Naworska

Aneta Naworska

Komplementariusz w Kancelarii Naworska Marszałek Jarzembska sp.k. w Toruniu. Specjalista z zakresu prawa medycznego oraz gospodarczego. Pełnomocnik podmiotów medycznych w procesach w licznych procesach dotyczących błędów medycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach pomocy prawnej dla podmiotów leczniczych. Obsługuje min. dwa specjalistyczne szpitale, dwie kliniki stomatologiczne oraz klinikę rehabilitacyjną. Jest autorką licznych publikacji z zakresu prawa medycznego. Prowadziła liczne szkolenia z zakresu prawa medycznego oraz uczestniczyła jako prelegent w wielu konferencjach medycznych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła Podyplomowe Studiów dla Menadżerów Służby Zdrowia w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.


Weź udział w wydarzeniu   »

Weź udział w wydarzeniu   »

Co obejmuje cena


        45 minut webinarium – prelekcji na żywo naszego eksperta, z możliwoscią przesłania Państwa pytań na czacie,
        30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium
        Prezentację pdf wykorzytaną w trakcie webinarium, przesłaną do Państwa mailem po zakończeniu webinaru,
        Dostęp do nagrania szkolenia – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe, po zakończeniu webinaru.
 

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

 Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 105,00 zł  + 23% VAT,

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka