Webinar  Zamówienia publiczne

Wpływ epidemii COVID – 19 na procedury przetargowe

30
Października

Termin: 30 Października 2020
Cena: 99 zł netto (121,77 zł brutto)

Godziny: 10:00 - 11:15

Organizator

Koniec rejestracji 30 Października 2020 pozostało: 

O szkoleniu

Webinarium odbędzie się 30.10.2020 r. o godz 10:00.
 
Cel szkolenia:
Zaprezentowanie uczestnikom zmian w procedurze udzielania zamówień publicznych spowodowanych obowiązującym na terenie kraju stanem epidemii wywołanej wirusem SARS CoV-2. 
 
Korzyści dla uczestników szkolenia:
- uzyskanie informacji dotyczących nowych uprawnieniń zarówno Zamawiających jak i Wykonawców ubiegających się o uzyskanie zamówienia publicznego, a związanych z ogłoszeniem epidemii na terenie kraju, 
- poznanie katalogu zmian przepisów jakie wprowadzone zostały w zamówieniach publicznych w celu ograniczenia wpływu epidemii na przedsiębiorców ubiegających się lub już realizujących zamówienie publiczne. 
 
Profil uczestnika:
- Przedsiębiorcy działający na rynku zamówień publicznych, 
- Pracownicy zamawiających odpowiedzialni za prowadzenie procedur udzielenia zamówień publicznych lub realizację umowy o zamówienie publiczne,
 
Program szkolenia:
1. Nowy katalog okoliczności umożliwiających zmianę umowy o zamówienie publiczne, 
2. Unieważnienie prowadzonych procedur przetargowych w związku z epidemią COVID -19,
3. Jak przedłużyć obowiązującą umowę o wykonanie zamówienia publiczne w czasach epidemii, 
4. Zmiana procedur związanych z udzieleniem zamówienia publicznego w okresie epidemii, 
5. Przebieg jawnego otwarcia ofert w okresie epidemii. 
 

 


Wpływ epidemii COVID – 19 na procedury przetargowe

Szkolenie odbędzie się: 30 Października 2020r.

Praktyczne informacje
 
Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected] Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy, na której odbędzie się webinarium oraz instrukcja postępowania. Udział w webinarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe i włączony dźwięk. 

Weź udział w wydarzeniu   »

Program


brak danych

Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Marek Okniński

Praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem, w zakresie udzielania zamówień publicznych w jednostkach kultury, sportu, administracji samorządowej, administracji państwowej oraz spółkach skarbu państwa. Posiada doświadczenie w organizacji i zarządzaniu w zakresie udzielania zamówień publicznych uzyskane między innymi jako: Dyrektor Biura Zamówień Publicznych TVP S.A., Dyrektor Biura Zamówień Publicznych Urzędu m. st Warszawy, Doradca Zarządu Narodowego Centrum Sportu sp. z o.o., Dyrektor Działu Organizacji Zakupów i Zamówień Publicznych Pl.2012=sp. z o.o. Autor komentarzy i porad z zakresu stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych publikowanych między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej. Prowadzi zajęcia z zakresu zamówień publicznych między innymi na studiach podyplomowych organizowanych przez Główną Szkołę Handlową, studia magisterskich w PWSTiF w Łodzi, Politechnice Lubelskiej, Wyższej Szkole Administracji i Prawa w Lublinie, Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Członek komisji przetargowych oraz sędzia w Sądach konkursowych.


Weź udział w wydarzeniu   »

Weź udział w wydarzeniu   »

Co obejmuje cena

  • 45 minutowe wystąpienie merytoryczne eksperta, podczas którego można przesyłać na chat pytania do eksperta.
  • 30 minutową sesję odpowiedzi na pytania przesłane w trakcie webinarium.
  • Prezentację eksperta wykorzytaną w trakcie webinarium w formacie pdf, przesyłana do Uczestników po zakończeniu webinarium.
  • Dostęp do nagrania z webinarium – możliwość ponownego obejrzenia przez 3 dni kalendarzowe od zakończenia webinarium.
  • Certyfikat uczestnictwa w webinarium.

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 99,00 zł  + 23% VAT, 
 
Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
 
Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora, najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.
 
Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka