Szkolenie  Inne szkolenia

Bezwzrokowe pisanie na komputerze

01
Stycznia

Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Łotewska 9a
Miejsce szkolenia: Wydawnictwo Wiedza i praktyka
Termin: 01 Stycznia 2012 - 31 Grudnia 2012
Cena: 100 zł netto (123,00 zł brutto)

Organizator

Na kursie "Bezwrokowe pisanie na komputerze" nauczysz się poprawnego układania palców na klawiaturze, sprawnego posługiwania się nią bez patrzenia na klawiaturę i szybkiego wpisywania danych. Znajdziesz tutaj międzyinnymi mapkę klawiatury z zaznaczonymi kolorem klawiszami obsługiwanymi przez poszczególne palce. Zaprezentujemy Ci zestawy ćwiczeń przygotowujących do pisania, ale co najwazniejsze po szkoleniu będziesz mniej czasu poświecać na wprowadzanie danych do komputera za pomocą klawiatury. Szkolenie dla: wszystkich użytkowników komputerów chcących opanować naukę bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera. Poziom zaawansowania: początkujący Słowa kluczowe: klawiatura, pisanie, bezwzrokowe, prawidłowe ułożenie dłoni

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

Na kursie "Bezwrokowe pisanie na komputerze" nauczysz się poprawnego układania palców na klawiaturze, sprawnego posługiwania się nią bez patrzenia na klawiaturę i szybkiego wpisywania danych. Znajdziesz tutaj międzyinnymi mapkę klawiatury z zaznaczonymi kolorem klawiszami obsługiwanymi przez poszczególne palce. Zaprezentujemy Ci zestawy ćwiczeń przygotowujących do pisania, ale co najwazniejsze po szkoleniu będziesz mniej czasu poświecać na wprowadzanie danych do komputera za pomocą klawiatury.

Szkolenie dla: wszystkich użytkowników komputerów chcących opanować naukę bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera.


Poziom zaawansowania: początkujący


Słowa kluczowe: klawiatura, pisanie, bezwzrokowe, prawidłowe ułożenie dłoni

Kurs uczy poprawnego układania palców na klawiaturze, sprawnego posługiwania się nią bez patrzenia na klawiaturę i szybkiego wpisywania danych. Użytkownicy szkolenia odnajdą tu wszystkie niezbędne wskazówki do nauki, włączając w to mapkę klawiatury z zaznaczonymi kolorem klawiszami obsługiwanymi przez poszczególne palce. W szkoleniu użytkownik pozna również ćwiczenia dłoni przygotowujące do pisania i zapozna się z wybranymi zagadnieniami ergonomii pracy przy komputerze.


Bezwzrokowe pisanie na komputerze

Szkolenie odbędzie się: 01 Stycznia 2012r.

Program

Program szkolenia:

 1. Wiadomości ogólne
  • bezwzrokowa metoda pisania,
  • prawidłowe ułożenie dłoni na klawiaturze,
  • ergonomia na stanowisku pracy,
  • podział klawiatury,
  • pozycja zasadnicza,
  • zalety i wady bezwzrokowego pisania.
 2. Poszczególne rozdziały szkolenia przedstawiające wszystkie kombinacje klawiszy niezbędne do nauki bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Zakres poszczególnych rozdziałów obejmuje:
  • właściwy sposób palcowania,
  • ułożenie palców lewej i (lub) prawej dłoni,
  • demonstrację wciskania klawiszy,
  • ćwiczenie czasowe,
  • zapamiętaj...
  • ćwiczenie sprawdzające wiedzę.
 3. Gra, w której użytkownik może przećwiczyć swoje umiejętności nabyte w szkoleniu.
  Zadaniem użytkownika jest wpisywanie kombinacji liter w taki sposób, aby żaden wirus nie znalazł się na samym dole ekranu.

 Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Łotewska 9a
Miejsce szkolenia: Wydawnictwo Wiedza i praktyka
Termin: 01 Stycznia 2012
Cena: 100 zł netto (123,00 zł brutto)

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka