Webinar  Podatki i finanse

JKP_VAT. Wdrożenie i główne problemy techniczne.

17
Sierpnia

Termin: 17 Sierpnia 2020
Cena: Udział bezpłatny

Godziny: 12.30 - 13.30

Organizator

Wstęp darmowyZakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu


Celem webinarium jest kompleksowe zaprezentowanie zasad wdrożenia nowego JPK_VAT w obszarze sprzedaży i zakupu w ujęciu technicznym.Ponadto przeprowadzony zostanie instruktaż z pobierania danych o grupie towarów i usług przeznaczonych do sprzedaży.

Uczestnicy uzyskają odpowiedź na temat zasad wdrażania JPK_VAT w zakresie przypisania grupy towarów i usług, zasad oznaczania procedury metody podzielonej płatności zarówno w odniesieniu do sprzedaży jak również zakupu, podwójnego oznaczania typu dokumentu transakcji z podmiotami powiązanymi w zakresie usług niematerialnych
 


JKP_VAT. Wdrożenie i główne problemy techniczne.

Szkolenie odbędzie się: 17 Sierpnia 2020r.

Program

  1. Przesyłanie deklaracji VAT łącznie z informacją o ewidencji w formie JPK,
  2. Przesyłanie tylko ewidencji przez podatników rozliczających się metodą kwartalną za dwa miesiące w kwartale,
  3. Podmioty powiązane kapitałowo świadczące usługi niematerialne – podwójne oznaczenia typ dokumentu i GTU (grupy towarów i usług),
  4. Pobieranie danych z kartoteki GTU_01 do GTU_13 do faktury sprzedaży,
  5. Oznaczenia MPP w strukturze ewidencji w zakresie podatku należnego,
  6. Oznaczenia MPP w strukturze ewidencji w zakresie podatku naliczonego,
  7. Dokumenty zbiorcze wewnętrzne,
  8. Zasady korygowania plików JPK_VAT od 01 października 2020,
  9. Jakiego zakresu może dotyczyć korekta ?,
  10. Sankcje za błędy – 14 dni na złożenie odpowiedzi do organu skarbowego,

brak danych

Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Barbara Dąbrowska

Barbara Dąbrowska

Absolwentka studiów MBA Uniwersytetu Warszawskiego akredytowanych przez Bloomsburg University of Pennsylvania i Bergische Universität Wuppertal ukończyła również studia podyplomowe Akademię Spółek (poprzednia nazwa Akademia Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek) w Szkole Głównej Handlowej oraz Menadżerskie studia podyplomowe dla Kadry Nowoczesnej Gospodarki – Zarządzanie Kompetencjami na Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego Studia magisterskie ukończyła na kierunku finansów i bankowości - ścieżka rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. Posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz certyfikat Generalnego Inspektora Informacji Finansowej z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, kontynuuje zdobywanie uprawnień z zakresu ACCA. Wiedza i doświadczenie to ponad 20 letnia praktyka zawodowa na stanowiskach zarządczych wyższego szczebla związanych z finansami, księgowością, płacami, zarządzaniem zasobami ludzkim, compliance w firmach audytorskich z wielkiej czwórki, produkcyjnych, budowlanych wykonujących projekty w formule zaprojektuj i zbuduj, handlowych i usługowych. Autorka wielu publikacji w formie artykułów branżowych i książek, w tym „Egzamin na doradcę podatkowego Testy i Kazusy” luty 2016 r., „Compliance wielopłaszczyznowa analiza przedsiębiorstwa z użyciem Excela na bazie sprawozdań finansowych z zastosowaniem procedur i zasad compliance i due diligence” - Wiedza i Praktyka, „Rozstanie bez utraty dobrego wizerunku” – INFOR i wiele innych. Przekazująca swoją wiedzę podczas webinariów i szkoleń o charakterze zamkniętych jak również organizowanych w formie otwartej.


Weź udział w wydarzeniu   »

Lokalizacja i termin wydarzenia

Miejscowość: Webinarium
Adres: .
Miejsce szkolenia: .
Termin: 17 Sierpnia 2020
Cena: wstęp bezpłatny Weź udział w wydarzeniu   »

Co obejmuje cena

Warunki uczestnictwa

Udział w webinarium jest bezpłatny

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2021 Wiedza i Praktyka