Konferencja  Podatki i finanse

Konkurs HR BP

19
Listopada

Miejscowość: Warszawa
Adres: Towarowa 2
Miejsce szkolenia: Golden Tulip Warsaw Centre
Termin: 19 Listopada 2014
Cena: Udział bezpłatny

Organizator

Jak skutecznie ciąć niepotrzebne wydatki i optymalizować koszty prowadzenia biznesu dzięki odpowiedniej polityce podatkowej? Poznaj praktyczne narzędzia biznesowe i zbuduj strategię firmy w sposób, który umożliwi Ci legalne oszczędności podatkowe.

Wstęp darmowyZakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

HR Business Partner 

Finał konkursu:  19 listopada 2014, Warszawa

Celem konkursu jest propagowanie nowoczesnego podejścia do funkcji HR w organizacji, budowanie wizerunku HR jako realnego partnera w biznesie a także edukowanie środowiska co do zadań jakie stoją przed HR Business Partner.

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka wraz z Polskim Stowarzyszeniem i Szkoleń Rozwoju PSTD.

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób, które  pełnią funkcję HRBP w organizacji.  Nie jest koniecznością posiadanie formalnej nazwy HRBP.   Zapraszamy również osoby, które są w procesie transformacji tradycyjnej funkcji HR na Partnera Biznesowego a nawet takie, które chcą zbadać na ile są gotowe do podjęcia takiej funkcji w organizacji.

 


Konkurs HR BP

Szkolenie odbędzie się: 19 Listopada 2014r.

Program

BUSINESS PARTNER

19 listopada 2014 r. Warszawa

zobacz podsumowanie konkursu

Finał Konkursu HR Business Partner już za nami. 19 listopada podczas eventu HR przy kawie odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom. Prawie 300 uczestników zmagało się w 2 etapach: test on-line, wywiad kompetencyjny, które wyłoniły dwunastkę walczących o tytuł HR Business Partnera 2014 r. Podsumowując wszystkie etapy konkursu jury przyznało 3 nagrody oraz 2 wyróżnienia.

 

 

JURY KONKURSU

Monika Smulewicz

Grant Thornton

Monika Ziaja

PSDT

Katarzyna Meysztowicz

Tangerine

Paweł Kopijer

2C Consulting

 

LAUREACI

 

I MIEJSCE

Anna Bilska-Kublik

HR Business Partner 2014 r.

II MIEJSCE

Sylwia Słotwińska-Karaś

III MIEJSCE

Ewa Falińska

WYRÓŻNIENIA

Anna Mateusiak

Agnieszka Wołoszyn

 

Rejestracja uczestników  

 

Rozpoczęcie konferencji  

 

Controlling personalny platformą komunikacji i współpracy HR z menedżerami. Odpowiedzialność wynikająca z umów  

Poprowadzi Katarzyna Meysztynowicz

Przerwa kawowa  

 

Kompetencje coaching’owe w służbie partnerstwa HR z biznesem  

Poprowadzi Katarzyna Mirkiewicz

Przerwa kawowa, poczęstunek  

 

Sesja stolików eksperckich  

1.Metody doskonalenia kompetencji komunikowania się i budowania efektywnej współpracy z menedżerami – Katarzyna Meysztowicz, licencjonowany coach ICC, asesor AC/DC, konsultant i trener biznesu.

2.Coaching mediacyjny doskonalący relacje menedżera z podwładnymi - Katarzyna Mirkiewicz, Trener, konsultant, coach i partner zarządzający firmy szkoleniowej K2 Training.

3.Efektywne zarządzanie projektami zorientowane na „skutecznym przeprowadzaniu ludzi przez zmianę” Kinga Baranowska, konsultant HR, trener biznesu, specjalizuje się w tematyce: komunikacji wewnętrznej, budowania zaangażowania pracowników, internal branding i zarządzania zmianą.

4.Wspieranie zarządzania zmianami zorientowane na wykorzystanie potencjału ludzkiego – Paweł Kopijer, licencjonowany konsultant SEB/SEA projektuje narzędzia i systemy do polityki szkoleniowej

Zakończenie konferencji  

 


Kto powinien wziąć udział ?

  • Dyrektorzy HR
  • HR Biznes Partnerzy
  • Kierownicy działów kadr
  • Specjalisci ds kadr


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa: udział w konferencji jest bezpłatny jednak z uwagi na ponoszone przez organizatora koszty, bezkosztowa rezygnacja z udziału w konferencji jest możliwa na 2 dni przed planowanym terminem pod warunkiem przesłania informacji o rezygnacji e-mailem lub faksem do organizatora konferencji. W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym lub w przypadku nieprzesłania rezygnacji i nieobecności na konferencji organizator pobierze opłatę manipulacyjną w wysokości 100 zł netto. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konferencji z przyczyn niezależnych oraz dokonywania ewentualnych zmian w programie. W przypadku odwołania konferencji przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Galeria zdjęć

Partnerzy

partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka