Konferencja  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Konkurs HR BP 2015

04
Maja

Miejscowość: Warszawa
Adres: Towarowa 2
Miejsce szkolenia: Sale konferencyjne
Termin: 04 Maja 2015 - 17 Listopada 2015
Cena: Udział bezpłatny

Organizator

Celem konkursu jest propagowanie nowoczesnego podejścia do funkcji HR w organizacji a także edukowanie środowiska co do zadań jakie stoją przed HR BP

Wstęp darmowyZakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

HR Business Partner 

Finał konkursu:  18 listopada 2015, Warszawa

Celem konkursu jest propagowanie nowoczesnego podejścia do funkcji HR w organizacji, budowanie wizerunku HR jako realnego partnera w biznesie a także edukowanie środowiska co do zadań jakie stoją przed HR Business Partner.

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka wraz z Polskim Stowarzyszeniem i Szkoleń Rozwoju PSTD.

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób, które  pełnią funkcję HRBP w organizacji.  Nie jest koniecznością posiadanie formalnej nazwy HRBP.   Zapraszamy również osoby, które są w procesie transformacji tradycyjnej funkcji HR na Partnera Biznesowego a nawet takie, które chcą zbadać na ile są gotowe do podjęcia takiej funkcji w organizacji.

 


Konkurs HR BP 2015

Szkolenie odbędzie się: 04 Maja 2015r.

Program

BUSINESS PARTNER

18 listopada 2015 r. Warszawa

zobacz podsumowanie konkursu

Zakończenie konferencji  

 


Kto powinien wziąć udział ?

  • Dyrektorzy HR
  • HR Biznes Partnerzy
  • Kierownicy działów kadr
  • Specjalisci ds kadr


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.Warunki uczestnictwa

Warunki udziału


Konkurs trwa od dnia 15 lipca 2014 r. do dnia 18 listopada 2014 r. i podzielony jest na trzy etapy. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych. Administratorem danych zebranych poprzez formularz jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka (WiP), z siedzibą w Warszawie przy ul. Łotewskiej 9a . Powyższe dane osobowe zbierane są przez WiP w celu ich przetwarzania na potrzeby udziału w konkursie HR BP oraz, jeżeli odrębnie wyrażono na to zgodę, w celu informowania o innych wydarzeniach i usługach organizowanych przez WiP i podmioty współpracujące. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej udział w konkursie nie jest możliwy bez ich podania.

Partnerzy

partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartnerpartner
partner
Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka