Konferencja  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

TOP HR Business Partner 2016

08
Grudnia

Miejscowość: Warszawa
Adres: Moniuszki 1a
Miejsce szkolenia: Sale konferencyjne
Termin: 08 Grudnia 2016
Cena: Udział bezpłatny

Organizator

Celem konkursu jest propagowanie nowoczesnego podejścia do funkcji HR w organizacji a także edukowanie środowiska co do zadań jakie stoją przed HR BP

Wstęp darmowyZakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

O szkoleniu

TOP HR Business Partner 2016 

Finał konkursu:  8 grudnia 2016, Warszawa

Celem konkursu jest propagowanie nowoczesnego podejścia do funkcji HR w organizacji, budowanie wizerunku HR, jako realnego partnera w biznesie, a także edukowanie środowiska, co do zadań jakie stoją przed HR Business Partnerami.

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka wraz z Polskim Stowarzyszeniem Szkoleń i Rozwoju PSTD.

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób, które aktualnie zajmują stanowisko HR BP lub uważają, że pełnią taką rolę w swojej organizacji. Zapraszamy również osoby, które są w procesie transformacji tradycyjnej funkcji HR na Partnera Biznesowego, a także takie, które chcą zbadać na ile są gotowe do podjęcia się takiej funkcji w organizacji.

 


TOP HR Business Partner 2016

Szkolenie odbędzie się: 08 Grudnia 2016r.

Program


Kto powinien wziąć udział ?

  • Dyrektorzy HR
  • HR Biznes Partnerzy
  • Kierownicy działów kadr
  • Specjalisci ds kadr


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.Warunki uczestnictwa

Warunki udziału


Konkurs trwa od dnia 30 czerwca 2016 r. do dnia 8 grudnia 2016 r. i podzielony jest na trzy etapy. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych. Administratorem danych zebranych poprzez formularz jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka (WiP), z siedzibą w Warszawie przy ul. Łotewskiej 9a . Powyższe dane osobowe zbierane są przez WiP w celu ich przetwarzania na potrzeby udziału w konkursie HR BP oraz, jeżeli odrębnie wyrażono na to zgodę, w celu informowania o innych wydarzeniach i usługach organizowanych przez WiP i podmioty współpracujące. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej udział w konkursie nie jest możliwy bez ich podania.

Galeria zdjęć

Partnerzy

partnerpartnerpartnerpartner
partnerpartnerpartner
Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka