Webinar  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Zasiłek opiekuńczy pracowników

09
Czerwca

Termin: 09 Czerwca 2020
Cena: 80 zł netto (98,40 zł brutto)

Zasiłek opiekuńczy pracowników

Organizator

Koniec rejestracji 09 Czerwca 2020 pozostało: 

O szkoleniu

 

Zamknięcie żłobków, przedszkoli i szkół spowodowało, że wielu Polaków skorzystało z możliwości wzięcia opieki nad dzieckiem. Limitowany czas wypłaty zasiłku oraz niepewność co do okresu trwania epidemii spowodowały, że wielu pracowników brało zasiłek opiekuńczy wyłącznie na dni robocze – takie rozwiązanie wskazywali też przedstawiciele ZUS twierdząc, że zasiłek opiekuńczy nie powinien być wypłacany za weekendy. Na koniec miesiąca może to jednak doprowadzić do sytuacji, w której pracownik otrzyma jedynie 56% swojego miesięcznego wynagrodzenia. Dowiedz się, jak uniknąć błędów przy rozliczaniu zasiłku opiekuńczego.

Pierwsza cześć poświęcona będzie na omówienie podstawowych zagadnień przez prowadzącego. W drugiej części uczestnicy webiarium będą mieli możliwość zadania pytań prowadzącemu, za pośrednictwem czatu. Po zakończeniu webinarium, każdy uczestnik będzie miał możliwość ściągnięcia nagrania z jego przebiegu.


Zasiłek opiekuńczy pracowników

Szkolenie odbędzie się: 09 Czerwca 2020r.

Praktyczne informacje

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected]. Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.


 

Weź udział w wydarzeniu   »

Program

•    Zasady ustalania zasiłków za część miesiąca
•    Zasady ustalania wynagrodzeń za część miesiąca
•    Kiedy przysługuje zasiłek opiekuńczy?
•    Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wynikający z tarczy antykryzysowej
•    Kiedy nie przysługują zasiłki opiekuńcze?
•    Przerwa świąteczna w kwietniu, a prawo do zasiłku opiekuńczego
•    Czy zasiłek opiekuńczy może być wypłacany za weekendy?
•    Czy należy wypłacić wynagrodzenie za czas przepracowany, jeżeli pracownik w danym miesiącu nie świadczył pracy, okres zasiłkowy nie obejmuje całego miesiąca?
•    Zasiłek opiekuńczy brany w dniach roboczych – problemy praktyczne
 


Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Paweł Ziółkowski

Paweł Ziółkowski

prawnik, publicysta, trener, wykładowca od lat zajmujący się tematyką prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego. Wykładowca na studiach podyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie i Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach, współpracownik Kancelarii Maksyma z siedzibą w Warszawie, właściciel firmy: Paweł Ziółkowski Biuro Doradztwa Gospodarczego. Autor ponad 7000 publikacji zamieszczonych w prasie fachowej i portalach elektronicznych


Weź udział w wydarzeniu   »

Ostatnie dni zapisów

Ostatnia szansa - zapisz się już teraz   »

Co obejmuje cena

  • 1 godzinę webinarium  prowadzonego przez specjalistę
  • udział w 30 minutowym czacie z prowadzącym
  • certyfikat udziału w webinarium

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 80,00 zł  + 23% VAT, 

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka