Webinar  Prawo pracy, płace, ubezpieczenia

Zbiegi egzekucji do wynagrodzenia za pracę i zasiłków od 30.07.2020

05
Czerwca

Termin: 05 Czerwca 2020
Cena: 80 zł netto (98,40 zł brutto)

Zbiegi egzekucji do wynagrodzenia za pracę i zasiłków od 30.07.2020

Organizator

Ostatnie dni rejestracjii

Koniec rejestracji 05 Czerwca 2020 pozostało: 

O szkoleniu

30 lipca w życie wejdą nowe przepisy, które w sposób istotny wpłynął na rozwiązywanie zbiegów egzekucji. Zapraszamy na praktyczne webinarium, podczas którego nasz ekspert zaprezentuje najważniejsze zmiany oraz podpowie na co zwrócić uwagę, żeby postępować zgodnie z przepisami

Pierwsza cześć poświęcona będzie na omówienie podstawowych zagadnień przez prowadzącego. W drugiej części uczestnicy webiarium będą mieli możliwość zadania pytań prowadzącemu, za pośrednictwem czatu. Po zakończeniu webinarium, każdy uczestnik będzie miał możliwość ściągnięcia nagrania z jego przebiegu.


Zbiegi egzekucji do wynagrodzenia za pracę i zasiłków od 30.07.2020

Szkolenie odbędzie się: 05 Czerwca 2020r.

.Praktyczne informacje

Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres [email protected]. Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

Weź udział w wydarzeniu   »

Program

1)    Rozwiązywanie zbiegów egzekucji po zmianach przepisów od 30.07.2020
2)    Zbiegi egzekucji z tytułu alimentów i świadczeń powtarzających na nowych zasadach
3)    Przejmowanie przez komornika administracyjnych postępowań egzekucyjnych z racji jednolitego lub zagranicznego tytułu egzekucyjnego
4)    Podnoszenie kwot wolnych pracownika dłużnika, którego rodzina doznała bezrobocia wskutek pandemii
5)    Zawieszenie administracyjnych postępowań egzekucyjnych w trakcie epidemii
6)    Obliczanie kwot wolnych dla uczestnika PPK oraz pracobiorcy korzystającego ze zwolnienia „zerowy PIT”
 


Weź udział w wydarzeniu   »


Prelegenci


Wykorzystaj doświadczenia polskich ekspertów.
Przekonaj się, jak ich praktyczna, pełna wiedza może pomóc Ci radykalnie zmniejszać koszty i odnosić coraz większe sukcesy.


Renata Majewska

Renata Majewska

prawnik, wieloletni redaktor w dziale prawnym dziennika „Rzeczpospolita”, redaktor prowadzący poradnika dla pracodawców „Dobra Firma”. Od 2009 roku prowadzi firmę Biuro Kard i Płac, w ramach której jest wykładowcą szkoleniowym. Doświadczony wykładowca z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się zwłaszcza w praktycznym rozliczaniu wynagrodzeń, w tym przysługujących w sferze budżetowej (np. nauczycieli, trzynaste pensje). Autorka licznych publikacji poradniczych z zakresu prawa pracy, w tym wynagrodzeń, np. jak obliczać wynagrodzenia, sporządzanie listy płac, jak tworzyć regulamin wynagradzania pracowników samorządowych.


Weź udział w wydarzeniu   »

Ostatnie dni zapisów

Ostatnia szansa - zapisz się już teraz   »

Co obejmuje cena

  • 1 godzinę webinarium  prowadzonego przez specjalistę
  • udział w 30 minutowym czacie z prowadzącym
  • certyfikat udziału w webinarium

Weź udział w wydarzeniu   »

Warunki uczestnictwa

Koszt udziału w webinarium wynosi netto: 80,00 zł  + 23% VAT, 

Opłata za webinarium jest dokonywana przelewem po szkoleniu na podstawie faktury przesłanej przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja z udziału w webinarium możliwa po przesłaniu informacji o rezygnacji e-mailem do organizatora , najpóźniej na 2 dni robocze przed webinarium. Jeśli organizator nie otrzyma rezygnacji, a uczestnik nie weźmie udziału w webinarium, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. obciąży firmę zgłaszającą pełnymi kosztami webinarium. W przypadku odwołania webinarium przez organizatora lub zmiany terminu klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zapoznaliśmy się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka i akceptujemy je.

Weź udział w wydarzeniu   »

Reklama

Copyright © 2020 Wiedza i Praktyka